Fat Fritz 2.0 SE v češtině

Fat Fritz 2.0 je nástupcem revolučního Fat Fritz, který byl založen na slavných algoritmech AlphaZero. Využívá novou japonskou technologii umělé inteligence, která dosahuje optimálního výkonu na běžných počítačových procesorech (CPU - není zapotřebí drahá grafická karta), a kombinuje to nejlepší z obou světů: novou masivní neuronovou síť, kterou Albert Silver vycvičil s původním Fat Fritzem, a zároveň se učí z chirurgické přesnosti legendárního vyhledávání Stockfish. Tato nová verze posouvá šachovou analýzu na vyšší úroveň a je nutností pro hráče všech úrovní dovedností, ať už začátečníky, nebo profesionály, kteří nepřijmou žádné kompromisy. Její porozumění nemá obdoby, protože se učila doslova studiem miliard šachových pozic. Rozhraní v českém jazyce
Výrobce: ChessBase

Šachový program Fat Fritz 2.0 SE v češtině

Fat Fritz 2 je dodáván s nejnovější verzí nejpokročilejšího šachového rozhraní na světě, které nabízí trenérské funkce, automatickou analýzu partií, databázi s 1 milionem partií a také šestiměsíční předplatné prémiového účtu ChessBase.

Seznam funkcí:

Tlustý motor Fritz 2* s novou masivní neuronovou sítí
64bitové programové rozhraní
Obsahuje aktuální programové rozhraní Fritz 17
ChessBase Premium Account (6 měsíců) s přístupem k tréninkovým videím, Playchess, tréninkům taktiky a mnoho dalšího!
Databáze s 1 milionem partií atd.
* Fat Fritz 2 je originální neuronová síť, která je poháněna upravenou verzí Stockfish. Stockfish je open-source projekt licencovaný prostřednictvím licence GPL v3 se všemi náležitými právy. Zdrojový kód Stockfish a modifikace pro Fat Fritz 2 najdete na Githubu.

 Minimum: PC Core i3 oder i5 / AMD FX or Ryzen 3, 2 GB RAM, Windows 7/8/8.1 64Bit, DirectX9, , graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 11 and Internet access. Recommended: PC Core i7, i9 or AMD FX, Ryzen 7/9 and Windows 10 64-Bit, 4 GB RAM, Windows 10, DirectX10, graphics card with 512 MB RAM or more, Windows Media Player 11, DVD ROM drive and Internet access. System requirements for ChessBase Account: Internet access and up-to-date browser, e.g. Chrome, Safari. Runs on Windows, OS X, iOS, Android and Linux.

 

Datum vydání 2021
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Kdokoliv
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Jazyk Francouzsky
Jazyk Španělsky
Jazyk Holandsky
Tento produkt je vyprodán