Power Fritz 18 s češtinou

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Šachový program Fritz fascinuje šachový svět už 30 let. A příběh úspěchu pokračuje. Ve Vídni mohl nejpopulárnější šachový program všech dob opět podtrhnout své prvenství: nově vyvinutý neuronový motor s technologií NNUE vyhrál oficiální mistrovství světa v šachovém softwaru! S Power Fritzem 18 máte na svém počítači program, který je světovým šampionem.
Výrobce: ChessBase

Šachový program Power Fritz 18 s češtinou

 

I přes drtivou herní sílu je hra proti Fritzovi zábavná: s herním režimem "Evolving Genius" se vám podaří proti Fritzovi získat slavná vítězství. Nová tréninková metoda založená na umělé inteligenci vás prostřednictvím chytrého výběru variant a nenápadných nápověd dovede ke skvělým obětavým kombinacím!

Exkluzivně v této speciální edici: Fritz Powerbook 2022! Tato kompletní teorie šachových zahájení s 25 miliony pozic a 1,7 milionu turnajových partií vám zaručí naprostý přehled o každém zahájení včetně statistického vyhodnocení. Díky ní dokáže Fritz zahrát každé zahájení optimálně a udělá z vás specialistu na zahájení!


Právě to nabízí Power Fritz 18:

2 špičkové šachové motory: PowerFritz18 NEURONAL, motor mistra světa s technologií NNUE od Franka Schneidera, a Fritz 18 "Classic", optimalizovaný pro krátkou dobu přemýšlení.
Fritz Powerbook 2022 s 25 miliony zahájení a 1,7 milionu šachových partií.
Prémiový účet ChessBase na 1 rok: 10 profesionálních webových aplikací pro mobilní hraní a trénink
Fritz Powerbook 202

Fritz Powerbook 2022 obsahuje 25 milionů zahajovacích pozic, které pocházejí z 1,7 milionu turnajových partií vysoké třídy. Spolu s každou pozicí jsou uloženy všechny důležité informace: všechny tahy, které byly v pozici zahrány, hráči s jakým průměrným ratingem, s jakou úspěšností a výkonnostními výsledky. Partie, z nichž byly odvozeny Fritz Powerbook 2022 (kromě Corrových partií), jsou rovněž obsaženy na DVD nebo ve verzi ke stažení. Fritz Powerbook 2022 představuje nejnovější stav současné teorie zahájení. FritzPowerbook byl odvozen také z nejlepších 100 000 partií z databáze Correspondence 2022, aby se ještě více zvýšila teoretická hodnota tahů uvedených v knize. S vydáním 2022 získáte 3 knihy: Fritz Powerbook, Strongbook a CorrBook.

Objevte nové vzrušující a záludné linie a procvičte je proti Fritzovi. DVD má navíc malou, ale velmi exkluzivní knihu s nejsilnějšími GM partiemi (ELO >= 2550) za posledních 100 let (2,7 milionu pozic) a StrongBook Databázi partií.

Mimochodem: Pokud si objednáte DVD verzi (např. jako dárek), získáte ji také ke stažení! Pomocí sériového čísla z balení DVD lze verzi ke stažení stáhnout a aktivovat! To je dobrý způsob, jak věnovat Power Fritz18 jako dárek!

 


Minimum: PC Intel i3 or i5 or Ryzen 3, 4 GB RAM, Windows 8.1 (32- or 64-Bit), DirectX11, graphic card with 512 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player and internet access. 

Recommended: PC Intel i7, i9 or Ryzen 7/9, 8 GB RAM, Windows 11 or 10 with 64-Bit, Windows Media Player, graphic card with 1 GB RAM, RTX graphic card for real time Raytrace board, DVD-ROM drive and internet access. For ChessBase ACCOUNT: Internet access and up-to-date browser, e.g. Chrome, Safari. Runs on Windows, OS X, iOS, Android and Linux.

Systém Windows 8.1 a vyšší
Datum vydání 2022
Systém Windows 8.1 a vyšší
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Jazyk Francouzsky
Jazyk Italsky
Jazyk Španělsky
Úroveň Kdokoliv
Tento produkt je vyprodán