Sada taktických nástrojů - Italská hra

Velmi populární italská hra (tradičně známá jako Giuoco Piano, což znamená tichá hra v italštině) je především poziční otevření. To je ještě patrnější v systémech s d2-d3 (Giuoco Pianissimo, nejtišší hra), ve kterých bílý upouští od brzkého boje o střed. Se všemi figurkami a pěšci na palubě existuje mnoho skrytých taktických možností pro obě strany.
Výrobce: ChessBase

Sada taktických nástrojů - Italská hra 

Tactic Toolbox Italian Game

Tento videokurz je koncipován jako taktický průvodce pro černého a obsahuje témata, jako jsou taktické schopnosti střelce c5 a relativně omezeného jezdce c6, útok na královském křídle a boj o centrum. Protože je struktura téměř symetrická, autor prozkoumal i několik příkladů se zrcadlovými myšlenkami, jako jsou taktické schopnosti bílého lehkého křídlového střelce. Jeho cílem je přitom rozšířit divákovo chápání některých myšlenek, ale také ho upozornit na možná taktická nebezpečí. Autor doufá, že duch příkladů na tomto videokurzu zamete s běžnou obavou, že šachy budou vyhasínat remízami.

- Délka videa: 5 hodin 18 minut(anglicky)
- S interaktivní výukou včetně zpětné vazby na videu
- Extra: Databáze s dalšími příklady

 

Systém Windows 7 nebo vyšší
Minimálně: (mechanika DVD-ROM), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo přiložený Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučuje se: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, (mechanika DVD-ROM) a přístup k internetu pro aktivaci programu.

MacOSX
k dispozici pouze ke stažení! Minimální požadavky: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Mihail Marin
Datum vydání 2022
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Sada taktických nástrojů - Italská hra ke stažení
Sada taktických nástrojů - Italská hra ke stažení
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Sada taktických nástrojů - Italská hra (na DVD)
Sada taktických nástrojů - Italská hra (na DVD)
dodací lhůta : Ihned k odeslání
750,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem