Zlepšete se v šachu s Tanjou Sachdevovou

Dokonce i méně zkušení šachisté se naučili, jak rozvíjet své figury v zahájení, nebo dokonce znají některé varianty zahájení nazpaměť. Když však začne střední hra, neumějí posoudit pozice a rozvíjet svou hru - a jejich šachy stagnují. Na tomto DVD vám známá indická WGM Tania Sachdev ukáže, jak vyhodnotit určité pozice a následně na základě vlastních partií najít správné koncepty a plány.
Výrobce: ChessBase

Zlepšete se v šachu s Tanjou Sachdevovou

Improve your chess with Tania Sachdev

Dokonce i méně zkušení šachisté se naučili, jak rozvíjet své figury v zahájení, nebo dokonce znají některé varianty zahájení nazpaměť. Když však začne střední hra, neumějí posoudit pozice a rozvíjet svou hru - a jejich šachy stagnují. Na tomto DVD vám známá indická WGM Tania Sachdev ukáže, jak vyhodnotit určité pozice a následně na základě vlastních partií najít správné koncepty a plány. Sachdev vysvětluje své vlastní myšlenky a vypráví, jak dospěla k úspěšným rozhodnutím a v důsledku toho zahrála dobré tahy. Tyto názorné a poučné příklady vysvětlují mnoho základních prvků hry ve střední hře, jako jsou pěšcové struktury, hra figur a provádění správných výměn. Partie pokrývají široké spektrum témat a jsou určeny těm, kteří chtějí obecně zlepšit svou hru ve střední hře. Na konci si můžete vyzkoušet svůj pokrok a porozumění pomocí interaktivního kvízu.

- Doba trvání videa: (anglicky)
- S interaktivním školením včetně zpětné vazby z videa
- Včetně CB 12 - Reader

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Zlepšete se v šachu s Tanjou Sachdevovou ke stažení
Improve your chess with Tania Sachdev (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
700,00 Kč
Zlepšete se v šachu s Tanjou Sachdevovou na DVD
Improve your chess with Tania Sachdev (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
700,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Tania Sachdev
Datum vydání 2014
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla