Sada taktických nástrojů Polo-slovanská s 5.Bg5

Pokud máte rádi vzrušující bitvu, měli byste hrát 5.Bg5 proti polo-slovanskému tahu. Tento přirozený rozvíjející tah je nejprincipiálnější a nejostřejší možností proti zdravé sestavě černého. Pomocí interaktivních cvičení vám tento program ukáže typické taktické vzorce v této linii a na těchto příkladech z klasických i nedávných partií předních odborníků na toto zahájení se naučíte hrát 5.Bg5 s úspěchem.
Výrobce: ChessBase

Sada taktických nástrojů Polo-slovanská s 5.Bg5

Tactic Toolbox Semi-Slav with 5.Bg5

Pokud máte rádi vzrušující bitvu, měli byste hrát 5.Bg5 proti poloslovanskému tahu. Tento přirozený rozvíjející tah je nejprincipiálnější a nejostřejší možností proti zdravé sestavě černého. Pomocí interaktivních cvičení vám tento program ukáže typické taktické vzorce v této linii a na těchto příkladech z klasických i nedávných partií předních odborníků na toto zahájení se naučíte, jak úspěšně hrát 5.Bg5.
Materiál se dělí následovně:
1) 5...h6
1a) Antimoskevský gambit s 6.Bh4 vede ke zdvojené hře, protože černý se bude snažit udržet pěšce navíc po 6...dxc4 7.e4 g5 8.Bg3 b5 atd.
1b) Moskevská varianta s 6.Bxf6 vede k okamžité nerovnováze, ale útočné šance bílého obsahují více jedu, než by se na první pohled zdálo!
2) 5...dxc4 T Botvinnikova varianta s 5...dxc4 je nejostřejší možností černého. Bláznivější už to být nemůže!
3) 5...Nbd7 T Cambridge-Springs Variation with 5...Nbd7 je nejsolidnější možností černého, ale přesto vede ke strategicky a takticky komplikované střední hře.

- Délka videa: 5 h 41 min
- S interaktivním tréninkem včetně zpětné vazby na videu
- Exkluzivní databáze s 50 základními velmistrovskými partiemi
- Včetně CB 12 Reader

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphic card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 or included Reader and internet connection for program activation. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 or Windows 8, DirectX10 graphic card (or compatible) with 512 MB RAM or better, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet connection for program activation.

Obrázek z Tactic Toolbox Semi-Slav with 5.Bg5 (download)
Tactic Toolbox Semi-Slav with 5.Bg5 (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Obrázek z Tactic Toolbox Semi-Slav with 5.Bg5 (na DVD)
Tactic Toolbox Semi-Slav with 5.Bg5 (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Robert Ris
Datum vydání 2015
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla