Taktická sada nástrojů - Grünfeld

Pokud chcete znát zahájení, měli byste rozumět jeho typickým pozičním představám a plánům. Je také dobré si zapamatovat varianty. To však nestačí. Měli byste také znát typické taktické motivy nebo své zahájení.
Výrobce: ChessBase

Taktická sada nástrojů - Grünfeld

Tactic Toolbox Grünfeld 

Pokud chcete znát zahájení, měli byste rozumět jeho typickým pozičním představám a plánům. Je také dobré si zapamatovat varianty. To však nestačí. Měli byste také znát typické taktické motivy nebo své zahájení. Tato trojice strategie, variant a taktiky vytváří v mysli vědomý i podvědomý obraz a pomáhá vám najít správné tahy. Grünfeldova obrana je aktivní zahájení, které často vede k ostré, oboustranné hře a napínavým taktickým soubojům. Proto je taktická část Grünfeldova obrazu nesmírně důležitá a měla by být soustavně rozvíjena. Nejúčinnějším, časem prověřeným způsobem, jak rozvíjet taktické schopnosti, představivost a schopnost propočítávat varianty, je praxe. Básníci říkají: "Není dne bez verše", začínající šachisté by měli říkat: "Není dne bez taktického cvičení". Sedmdesát cvičení v tomto programu je převzato z velmistrovských partií a ukazuje taktické nápady, které jsou typické pro Grünfelda. Pozice jsou seřazeny podle obtížnosti, počínaje snadnými pozicemi, v nichž řešení téměř "leží na povrchu", a konče pozicemi, v nichž měli i špičkoví GM problémy najít správný tah na šachovnici (však si to zkuste sami a pokochejte se krásou skrytých "šachových klenotů"). Nebudete zklamáni!

Vhodné zejména pro silné klubové hráče!

- Délka videa: 4 hodiny
- 69 cvičení (interaktivní formát videa)
- Doplňková databáze s 21 taktikami
- Včetně CB 12 Reader

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphic card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 or included Reader and internet connection for program activation. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 or Windows 8, DirectX10 graphic card (or compatible) with 512 MB RAM or better, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet connection for program activation.

Autor Michal Krasenkow
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2014
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Systém Win 7 a vyšší
Obrázek z Tactic Toolbox Grünfeld (download)
Tactic Toolbox Grünfeld (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Obrázek z Tactic Toolbox Grünfeld (na DVD)
Tactic Toolbox Grünfeld (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč