Taktika 5.díl: Taktika v koncovce

Pokud se chcete zlepšit v šachu, taktický trénink je spolehlivou cestou k úspěchu. Jsou však taktiky... a pak jsou taktiky! V koncovce, a často dokonce hned po výměně dam, už většina standardních kombinací známých ze střední hry nefunguje.
Výrobce: ChessBase

Taktika 5.díl: Taktika v koncovce

Tactics Vol.5: Tactics in the endgame

Pokud se chcete zlepšit v šachu, taktický trénink je spolehlivou cestou k úspěchu. Jsou však taktiky... a pak jsou taktiky! V koncovce, a často dokonce hned po výměně dam, už většina standardních kombinací známých ze střední hry nefunguje. Na tomto DVD se Valerij Lilov zabývá realizací taktických možností v takových klidných pozicích a také pojmy, které je třeba znát, abyste je na šachovnici objevili. Navíc vám také ukáže triky a techniky, kterými můžete potrestat nejčastější chyby v koncovce. Vydejte se s IM Lilovem na fascinující cestu světem nádherných kombinací a hlubokých myšlenek. Mladý mistr z Bulharska připravil jedinečnou sbírku vybraných taktických problémů spolu s jejich úžasnými řešeními. Nejdříve byste však měli zkusit problémy vyřešit sami - zejména proto, že autor skvěle využil nový interaktivní formát tréninku. Vyzývá vás, abyste svá řešení zadávali na šachovnici, a poskytuje vám užitečnou a okamžitou videozpětnou vazbu pro případ, že byste na první pokus nenašli správný tah. Posuňte své taktické dovednosti na zcela novou úroveň a vyzkoušejte tento vzrušující kurz taktiky s Valerijem Lilovem!

- Doba trvání videa: 4 h 23 min (anglicky)
- Interaktivní školení: 55 cvičení s vysvětlením a zpětnou vazbou z videa.
- Včetně CB 12 - Reader

 

 Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Taktika 5.díl: Taktika v koncovce
Tactics Vol.5: Tactics in the endgame (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
700,00 Kč
Taktika 5.díl: Taktika v koncovce na DVD
Tactics Vol.5: Tactics in the endgame (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
700,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Valeri Lilov
Datum vydání 2014
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Jazyk Anglicky
Produktová hesla