Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

The French Defence. 3.Nd2: a complete repertoire for White (download)

Cílem tohoto "programu", je poskytnout hráči s bílými, kompletní repertoár. 3.Nd2 je vynikající zbraň v boji proti Francouzské Obraně, jak autor tohoto "programu" vysvětlí. Základy jsou na jeho osobní zkušenosti a nejnovějším teoretickém vývoji, tento "Program" je výborným výchozím bodem, ze kterého se dozvíte, jak hrát 3. ND2, TartVariation.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
770,00 Kč

The French Defence. 3.Nd2: a complete repertoire for White (download)

Cílem tohoto "programu", je poskytnout hráči s bílými, kompletní repertoár. 3.Nd2 je vynikající zbraň v boji proti Francouzské Obraně, jak autor tohoto "programu" vysvětlí. Základy jsou na jeho osobní zkušenosti a nejnovějším teoretickém vývoji, tento "Program" je výborným výchozím bodem, ze kterého se dozvíte, jak hrát 3. ND2, TartVariation. Sergej Tivjakov je velmi úspěšný ve Francouzské Obraně s celkovým skóre 80% (vysoko nad průměrem) ze 219 odehraných zápasů.

"Program" obsahuje velké množství exkluzivních informací a databáze, které nejsou k dispozici kdekoliv jinde. Hlavní databáze se skládá z asi 312.000 her. Všechny hry, jež autor hrál ve Francouzské Obraně jsou k dispozici, a mnoho z nich nebylo dosud zveřejněno. Také jsou v "Programu" referenční databáze a databáze s komentovanými partiemi. Obsahuje také interaktivní trénink: vyzkoušejte si a zjistitět, jestli jste zvládli svůj nový repertoár a zda jste připraveni na bitvu u šachovnice. Video názor na s vašimi návrhy je také v ceně! Vše, co dělá tento "program" "programem "musíte mít, pokud se chcete naučit, jak hrát proti Francouzské Obraně výběrem 3.Nd2.

Doba trvání videa: 5 hodin

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9 a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučené: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 gracká karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 compatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Technické údaje
Autor Sergei Tiviakov
Produktová hesla