Triky a pasti 2.díl - 1.d4 Zahájení

Chyby a pasti, zejména v zahájení, jsou nebezpečnou realitou soutěžního šachu. Na nepozorného hráče čekají nejrůznější překvapení, od zničujících obětí až po mazané tahové finty. Znalost těchto nápadů je nezbytná, pokud chce být hráč spíše lovcem než obětí.
Výrobce: ChessBase

Triky a pasti 2.díl - 1.d4 Zahájení

Tricks & Traps Vol. 2 - 1.d4 Openings

V tomto šachovém programu Davies představuje různé triky a pasti, které mohou nastat po 1.d4 bílého, a rozděluje je do několika různých kategorií. Příklady jsou koncipovány tak, aby zaujaly hráče všech úrovní a představují širokou škálu systémů. Kromě pokrytí některých klasických postupů Davies odhaluje některé málo známé triky a vysvětluje, jaká je pravděpodobnost úspěchu těchto pastí. V souladu s tím by měl divák získat určitý psychologický vhled do umění pastí, což by mělo pomoci jeho hře jako celku. Doba běhu videa: 4 hodiny.

Nigel Davies je mezinárodním velmistrem od roku 1993 a je bývalým mistrem British Open Quickplay a U21. Kromě svých hráčských úspěchů je i zkušeným šachovým trenérem, většina jeho žáků jsou starší hráči na klubové úrovni. Má proto jedinečný přehled o tom, jaké šachové tahy mají šanci na úspěch.

 

Autor Nigel Davies
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Obrázek z Tricks & Traps Vol. 2 - 1.d4 Openings - Download
Tricks & Traps Vol. 2 - 1.d4 Openings - Download
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
790,00 Kč
Obrázek z Tricks & Traps Vol. 2 - 1.d4 Openings - DVD
Tricks & Traps Vol. 2 - 1.d4 Openings - DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
790,00 Kč