Triky a Pasti 1.díl 1.e4 Zahájení

Triky a pasti, zejména v zahájení, jsou nebezpečnou realitou soutěžního šachu. Na nepozorného hráče čekají nejrůznější překvapení, od zničujících obětí až po mazané tahové finty. Znalost těchto nápadů je nezbytná, pokud chce být hráč spíše lovcem než obětí.
Výrobce: ChessBase

Triky a Pasti 1.díl  1.e4 Zahájení

Tricks & Traps Vol. 1 - 1.e4 Openings

V tomo šachovém programu Davies představuje různé triky a pasti, které mohou nastat po 1.e4 bílého, a rozděluje je do několika různých kategorií. Příklady jsou koncipovány tak, aby zaujaly hráče všech úrovní a obsahují všechny hlavní obrany černého. Kromě pokrytí některých klasických her Davies odhaluje i některé málo známé úskoky a vysvětluje, jaká je pravděpodobnost úspěchu těchto pastí. V souladu s tím by měl divák získat určitý psychologický vhled do umění pastí, což by mělo pomoci jeho hře jako celku. Doba běhu videa: 3 hodiny 49 minut.

Nigel Davies je mezinárodním velmistrem od roku 1993 a je bývalým mistrem British Open Quickplay a U21. Kromě svých hráčských úspěchů je také zkušeným šachovým trenérem s jedinečným porozuměním šachu na klubové úrovni. Podle toho přesně ví, co má šanci na úspěch.

 

 

 

Autor Nigel Davies
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Obrázek z Tricks & Traps Vol. 1 - 1.e4 Openings - download
Tricks & Traps Vol. 1 - 1.e4 Openings - download
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
790,00 Kč
Obrázek z Tricks & Traps Vol. 1 - 1.e4 Openings - DVD
Tricks & Traps Vol. 1 - 1.e4 Openings - DVD
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
790,00 Kč