Útok Benkovým gambitem

V průběhu let se stalo pro černého obtížné nalézt aktivní a perspektivní proti 1.d4. Hráči s bílými obvykle hledají stabilní, pevné a trvalé výhody k mučení svých soupeřů. Benko Gambit nabízí černému možnost, za cenu jednoho pěšce, aby roztříštil tyto ideály, a byl ten kdo je v sedle. Rychle si držet extrémně důležité strategické výhody - vynikající vývoj, lepší vyhlídky, snadnější hru, srozumitelnost plánu, pevnější pěšcovou strukturu, ... Bílý musí být velmi opatrný v Benko, jeho útočné vyhlídky jsou velmi omezené a jeho hra je omezena na pasivní.
Výrobce: ChessBase

Útok Benkovým gambitem

Attacking with the Benko Gambit

V průběhu let se stalo pro černého obtížné nalézt aktivní a perspektivní proti 1.d4. Hráči s bílými obvykle hledají stabilní, pevné a trvalé výhody k mučení svých soupeřů. Benko Gambit nabízí černému možnost, za cenu jednoho pěšce, aby roztříštil tyto ideály, a byl ten kdo je v sedle. Rychle si držet extrémně důležité strategické výhody - vynikající vývoj, lepší vyhlídky, snadnější hru, srozumitelnost plánu, pevnější pěšcovou strukturu, ... Bílý musí být velmi opatrný v Benko, jeho útočné vyhlídky jsou velmi omezené a jeho hra je omezena na pasivní.

Tento program se vztahuje na všechny možné varianty, které vznikají po 1.d4 Nf6 2.c4 c5 3.d5 b5. Získáte nejen velmistrovské znalosti o konkrétních liniích a variantách s nejnovějšími hrami od top GM - získáte také základní strategické a taktické nápady, kde dominují Gambit struktury a nastavení Benko, což vám umožní přehrát svého soupeře jakmile je dokončeno zahájení.
Carlsen, Kasparov, Anand, Zvjaginsev, Bologan, Vachier-Lagrave a mnoho dalších začlenili Benko Gambit jako součást svého repertoáru - někteří je využívají, když chtějí, aby vyvinuly tlak na svého soupeře od samého počátku, nebo když jsou v jasně výherní situace, jiní jako hlavní "obranu" proti 1.d4! Vydejte se do světa Benko Gambit a podívejte se na výsledky na šachovnici a to okamžitě!
Trvání videa: 3 hodiny 44 min

 

Systémové požadavky

Pentium-Processor at 300 Mhz nebo lepší, 64 MB RAM, Windows XP, Windows Vista, Windows 7, DVD mechanika (pro DVD verzi), myš, zvukovou kartu

Autor Alejandro Ramirez
Datum vydání 2013
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z Attacking with the Benko Gambit (download)
Attacking with the Benko Gambit (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
770,00 Kč
Obrázek z Attacking with the Benko Gambit (na dvd)
Attacking with the Benko Gambit (na dvd)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
770,00 Kč