Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Winning against the Grünfeld (download)

Grünfeld je velmi dynamické zahájení, ve které se černého pozice často zdá, že drží pohromadě jako na jediném vlásku; a přesto, tato zjevná nejistá rovnováha se zdá být zcela životaschopná - až na nejvyšší úrovni. Když stojí Grünfeld s bílými, má často frustrující pocit, že černý je vždy schopen proklouznout - snaha vyhrát, je jako snažení se chytit rybu s holýma rukama. Ještě více znepokojující je skutečnost, že čím déle budete analyzovat, tím více máte pocit, že je nutná remíza.
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
810,00 Kč

Winning against the Grünfeld (download)

Grünfeld je velmi dynamické zahájení, ve které se černého pozice často zdá, že drží pohromadě jako na jediném vlásku; a přesto, tato zjevná nejistá rovnováha se zdá být zcela životaschopná - až na nejvyšší úrovni. Když stojí Grünfeld s bílými, má často frustrující pocit, že černý je vždy schopen proklouznout - snaha  vyhrát, je jako snažení se chytit rybu s holýma rukama. Ještě více znepokojující je skutečnost, že čím déle budete analyzovat, tím více máte pocit, že je nutná remíza.

Tento kompletní repertoár, pro bílé, počínaje 1.d4 Jf6 2.c4 g6 3.Nc3 d5 4.cxd5 Nxd5 5.e4 Nxc3 6.bxc3 c5 7.Nf3 Sg7 8.Be3, je založen na klasickém přesvědčení, že silné centrum zaručuje dlouhodobý tlak. Dal jsem si za cíl využít nejcennějších nápady představených hlavními světovými specialisty (například Kramnikem), kteří přišli s novými nápady a konkrétní liniemi v těch případech, kdy se bílý dostal do slepé uličky dle současné teorie. Přitom jsem se nevyhnul ani jakémukoliv úsilí při hledání možných zlepšení pro černého, jako odpovídající protilék, ve snaze předvídat teoretický rozvoj.

V moderním šachu, je důležité udržet zahajovací flexibilitu. Z tohoto důvodu jsem vytvořil dvě paralelní repertoáry vycházející z poněkud odlišných tahů. V každém případě jsem vysvětlil, klady a zápory, které nabízejí mé subjektivní preference každé z nich. Po prozkoumání video repertoáru, můžete otestovat své znalosti s kvízu videí. " Program také přichází se soubory ChessBase, které obsahují všechny příslušné hry, s kompletní plnou analýzou.

• Doba trvání videa: 4 hodiny 31 min (English)
• Včetně interaktivního videa zpětné vazby 
• Exclusivní tréninková databáze s 50 základními hrami 
• Obsahuje CB 12 – Reader

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučené: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechnaika (Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Technické údaje
Autor Mihail Marin
Produktová hesla