Zahrej jako velmistři 3

Dostává se Vám do ruky sbírka taktických příkladů vybraných z partií nejlepších hráčů současnosti. Toto dílo navazuje na předchozí výběry nejlepších hráčů historie, kde byli (mimo jiné) Anand, Aronjan a Carlsen, proto je znovu neuvádíme. Každý z velikánů je prezentován osmi příklady. Záměrně jsme vybírali spíše jednodušší, ale neodolali jsme a zařadili několik hodně zajímavých složitějších pozic, které jsou označeny hvězdičkou. Ty asi nevyřešíte (i když se o to můžete pokusit), ovšem doporučujeme řešení si přehrát a zkusit mu porozumět. I tak se zlepšují taktické schopnosti.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Richard Biolek
€4,06
Dostupnost: 2 je skladem

Zahrej jako velmistři 3

Dostává se Vám do ruky sbírka taktických příkladů vybraných z partií nejlepších hráčů současnosti. Toto dílo navazuje na předchozí výběry nejlepších hráčů historie, kde byli (mimo jiné) Anand, Aronjan a carlsen, proto je znovu neuvádíme.

Každý z velikánů je prezentován osmi příklady. Záměrně jsme vybírali spíše jednodušší, ale neodolali jsme a zařadili několik hodně zajímavých složitějších pozic, které jsou označeny hvězdičkou. Ty asi nevyřešíte (i když se o to můžete pokusit), ovšem doporučujeme řešení si přehrát a zkusit mu porozumět. I tak se zlepšují taktické schopnosti.

Celkem je uvedeno 200 příkladů, při řešení nespěchejte a dbejte na přesnost. Neboť právě přesnost většinou rozhoduje.Naše řešení jsme ověřovali počítačem proto pokud se Vaše bude výrazně lišit, je třeba jej pořdáně zkontrolovat! Právě sebekontrola a sebekritičnost je základem zlepšování se.

Rozměr A6

Autor Biolek Richard ml
Autor Biolek Richard st
Vazba Brožovaná
Jazyk Česky
Počet stran 33
Datum vydání 2020
Číslo vydání I. vydání