Zahrej jako velmistři 3

Dostává se Vám do ruky sbírka taktických příkladů vybraných z partií nejlepších hráčů současnosti. Toto dílo navazuje na předchozí výběry nejlepších hráčů historie, kde byli (mimo jiné) Anand, Aronjan a Carlsen, proto je znovu neuvádíme. Každý z velikánů je prezentován osmi příklady. Záměrně jsme vybírali spíše jednodušší, ale neodolali jsme a zařadili několik hodně zajímavých složitějších pozic, které jsou označeny hvězdičkou. Ty asi nevyřešíte (i když se o to můžete pokusit), ovšem doporučujeme řešení si přehrát a zkusit mu porozumět. I tak se zlepšují taktické schopnosti.
Výrobce: Richard Biolek
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
100,00 Kč

Zahrej jako velmistři 3

Dostává se Vám do ruky sbírka taktických příkladů vybraných z partií nejlepších hráčů současnosti. Toto dílo navazuje na předchozí výběry nejlepších hráčů historie, kde byli (mimo jiné) Anand, Aronjan a carlsen, proto je znovu neuvádíme.

Každý z velikánů je prezentován osmi příklady. Záměrně jsme vybírali spíše jednodušší, ale neodolali jsme a zařadili několik hodně zajímavých složitějších pozic, které jsou označeny hvězdičkou. Ty asi nevyřešíte (i když se o to můžete pokusit), ovšem doporučujeme řešení si přehrát a zkusit mu porozumět. I tak se zlepšují taktické schopnosti.

Celkem je uvedeno 200 příkladů, při řešení nespěchejte a dbejte na přesnost. Neboť právě přesnost většinou rozhoduje.Naše řešení jsme ověřovali počítačem proto pokud se Vaše bude výrazně lišit, je třeba jej pořdáně zkontrolovat! Právě sebekontrola a sebekritičnost je základem zlepšování se.

Rozměr A6

Specifikace produktů
Autor Biolek Richard ml
Autor Biolek Richard st
Vazba Brožovaná
Jazyk Česky
Počet stran 33
Datum vydání 2020
Číslo vydání I. vydání
Produktová hesla