Základy vítězného šachu 2.0

Na tomto DVD vám Andrew Martin, zkušený kouč a mezinárodní mistr, ukáže, jak na to. Andrew Martin o tomto DVD: "Je to už deset let, co vyšly první 'Základy vítězného šachu', a tak jsem si řekl, že je na čase se k tomuto projektu vrátit. Koneckonců, šachy se za posledních deset let dramaticky změnily a standardy se zdají být vyšší než kdykoli předtím. Musíme se pokusit držet krok! Často se říká, že nejsilnější hráči pracují jako stroje. Jakmile získají vyhranou pozici, vyhrají ji.
Výrobce: ChessBase

Základy vítězného šachu 2.0

The basics of winning chess 2.0

Na tomto DVD vám Andrew Martin, zkušený kouč a mezinárodní mistr, ukáže, jak na to. Andrew Martin o tomto DVD: "Je to už deset let, co vyšly první 'Základy vítězného šachu', a tak jsem si řekl, že je na čase se k tomuto projektu vrátit. Koneckonců, šachy se za posledních deset let dramaticky změnily a standardy se zdají být vyšší než kdykoli předtím. Musíme se pokusit držet krok! Často se říká, že nejsilnější hráči pracují jako stroje. Jakmile získají vyhranou pozici, vyhrají ji. Od určitého okamžiku hry se zdá, že jsou schopni hrát na autopilota. Pokusme se tedy na tomto DVD sledovat vývoj techniky téměř od nuly až po mistrovskou úroveň, abychom tyto dovednosti mohli co nejlépe rozvíjet." "Verze 2.0 hojně čerpá z moderní šachové praxe. Prakticky všechny partie jsou poučné a kvalitní. Téměř všechny jsou z poslední doby a mnohé jsou opatřeny poznámkami, které můžete využít k dalšímu studiu. Poskytuje vám plán pro zlepšení. DVD bude užitečné zejména pro hráče v ratingovém pásmu 1200-2200. Je to prohlídka moderní hry."

Délka videa: 6 h 06 min
Interaktivní školení včetně zpětné vazby
Exkluzivní tréninková databáze s mnoha komentovanými hrami od Andrewa Martina
Včetně ChessBase Reader

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Andrew Martin
Datum vydání 2015
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Začátečník
Úroveň Pokročilý
Základy vítězného šachu 2.0 ke stažení
The basics of winning chess 2.0 (ke stažení)
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Základy vítězného šachu 2.0 ke stažení
The basics of winning chess 2.0 (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč