Zlepšete svou taktiku

Cílem tohoto kurzu je pomoci vám pochopit, jak můžete nechat vzniknout taktické příležitosti, a také vybrousit váš taktický pohled - tyto vybrané přednášky pomohou podpořit vaše celkové taktické chápání. Řešení kombinací a studií pro zlepšení vašich kalkulačních schopností není nikdy dost času!"
Výrobce: ChessBase

Zlepšete svou taktiku

Improve your Tactics

 "Mé první DVD se zaměřilo na různá strategická témata a koncepty střední hry, ale v tomto druhém díle se soustředím na taktiku - protože strategie a taktika jdou přece ruku v ruce a strategická hra často vede k výraznému kombinačnímu finiši. K tomu je však třeba umět vybudovat pozice, kterými může taktika procházet - a právě to jsem na DVD ilustroval na řadě příkladů. Cílem tohoto kurzu je pomoci vám pochopit, jak můžete nechat vzniknout taktické příležitosti, a také vybrousit váš taktický pohled - tyto vybrané přednášky pomohou podpořit vaše celkové taktické chápání. Řešení kombinací a studií pro zlepšení vašich kalkulačních schopností není nikdy dost času!"

- Doba trvání videa: 4 hodiny
- S interaktivním školením včetně zpětné vazby z videa
- Databáze s dalšími taktickými příklady
- Včetně CB 12 Reader

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Zlepšete svou šachovou taktiku ke stažení
Improve your Tactics (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
700,00 Kč
Zlepšete svou šachovou taktiku na DVD
Improve your Tactics (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
700,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Tania Sachdev
Datum vydání 2014
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Jazyk Anglicky
Systém Win 7 a vyšší
Produktová hesla