Bronstein: Move by Move

David Bronstein je jedním z nejlepších a nejoblíbenějších šachistů všech dob. Vyhrál řadu významných turnajů a dlouhá léta patřil k nejsilnějším světovým velmistrům. V roce 1951 byl velmi blízko zisku titulu mistra světa, když remizoval 12:12 s úřadujícím mistrem Michailem Botvinnikem.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Bronstein: Move by Move

David Bronstein je jedním z nejlepších a nejoblíbenějších šachistů všech dob. Vyhrál řadu významných turnajů a dlouhá léta patřil k nejsilnějším světovým velmistrům. V roce 1951 byl velmi blízko zisku titulu mistra světa, když remizoval 12:12 s úřadujícím mistrem Michailem Botvinnikem. Bronstein byl jedním z nejkreativnějších géniů, jaké kdy šachový svět viděl, a zanechal po sobě odkaz plný nádherných partií. V této knize mistr FIDE Steve Giddins vybírá a zkoumá své oblíbené Bronsteinovy partie, vnáší světlo do některých dosud nepublikovaných partií a ukazuje nám, jak se všichni můžeme studiem Bronsteinovy hry učit a zlepšovat své šachové znalosti.

Kniha Tah za tahem poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Formát Tah za tahem, který čtenáře neustále vyzývá k zodpovězení zjišťovacích otázek v průběhu celé knihy, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit své šachové dovednosti a znalosti.

  • Učte se z partií šachové legendy
  • Důležité myšlenky vstřebané průběžným procvičováním
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu

 

Autor Steve Giddins
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2015
Počet stran 288