Colle a Londonýnský systém

Colle a Londýn jsou systémy zahájení pro bílého začínající 1 d4. Nová série zahájení First Steps je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

šachová kniha: Colle a Londonýnský systém

First Steps: The Colle and London Systems

Colle a Londýn jsou systémy zahájení pro bílého začínající 1 d4. Na klubové úrovni jsou velmi oblíbené, a to ze dvou velmi dobrých důvodů:

1. Obě zahájení jsou snadná na naučení a pochopení.
2. Útočná hra bílého je založena na pevných základech.

Mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala v této knize podrobně rozebírá obě zahájení a nabízí vysoce praktický repertoár pro bílého založený na kombinaci Colleho a Londýna. Po celou dobu čtenáři pomáhají četné poznámky, tipy a cvičení. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět, než se pustíte do prvních kroků s Colleho a Londýnským systémem.

Kniha First Steps je novou řadou zahájení a je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení. First Steps klade důraz na:

  • základní principy
  • základní strategie
  • klíčové triky a pasti

Knihy First Steps jsou založeny na pečlivě vybraných instruktivních partiích, které přesně ukazují, čeho se obě strany snaží dosáhnout. Je zde dostatek teorie, aby se zlepšující se hráč mohl s otevřením seznámit, aniž by se cítil zahlcen. Pokud se chcete věnovat novému zahájení, jsou První kroky ideálním začátkem.

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Počet stran 240
Datum vydání 2016