Colle a Londonýnský systém

Colle a Londýn jsou systémy zahájení pro bílého začínající 1 d4. Nová série zahájení First Steps je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 1 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
520,00 Kč

šachová kniha: Colle a Londonýnský systém

First Steps: The Colle and London Systems

Colle a Londýn jsou systémy zahájení pro bílého začínající 1 d4. Na klubové úrovni jsou velmi oblíbené, a to ze dvou velmi dobrých důvodů:

1. Obě zahájení jsou snadná na naučení a pochopení.
2. Útočná hra bílého je založena na pevných základech.

Mezinárodní mistr Cyrus Lakdawala v této knize podrobně rozebírá obě zahájení a nabízí vysoce praktický repertoár pro bílého založený na kombinaci Colleho a Londýna. Po celou dobu čtenáři pomáhají četné poznámky, tipy a cvičení. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět, než se pustíte do prvních kroků s Colleho a Londýnským systémem.

Kniha First Steps je novou řadou zahájení a je ideální pro zlepšující se hráče, kteří chtějí jednoduché a přímočaré vysvětlení. First Steps klade důraz na:

  • základní principy
  • základní strategie
  • klíčové triky a pasti

Knihy First Steps jsou založeny na pečlivě vybraných instruktivních partiích, které přesně ukazují, čeho se obě strany snaží dosáhnout. Je zde dostatek teorie, aby se zlepšující se hráč mohl s otevřením seznámit, aniž by se cítil zahlcen. Pokud se chcete věnovat novému zahájení, jsou První kroky ideálním začátkem.

Specifikace produktů
Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Počet stran 240
Datum vydání 2016
Produktová hesla