Jak hrát proti 1d4 a 1e4

Najít vhodnou obranu proti 1 d4 není snadný úkol, zejména pokud nemáte k dispozici nekonečné množství času na studium všech teoretických novinek. Není snadné najít dobré zahájení ani proti 1 e4, zejména pokud - jako většina šachistů - nemáte k dispozici nekonečné množství času na studium nejnovějšího teoretického vývoje.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

šachová kniha: Jak hrát proti 1d4 a 1e4

How to play against 1d4 and 1e4

Poprvé v jednom svazku
Jak hrát proti 1 d4 a 1 e4
Najít vhodnou obranu proti 1 d4 není snadný úkol, zejména pokud nemáte k dispozici nekonečné množství času na studium všech teoretických novinek.
Není snadné najít dobré zahájení ani proti 1 e4, zejména pokud - jako většina šachistů - nemáte k dispozici nekonečné množství času na studium nejnovějšího teoretického vývoje.
Pokud si vyberete módní zahájení, je často nutností držet krok s moderní teorií, pokud chcete s černými uspět.

Autor Richard Palliser
Autor Neil McDonald
Vazba Paperback
Počet stran 496
Datum vydání 2017

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Od začátečníka k vítězi

Tři skvělé knihy z edice Everyman Chess v jednom svazku: Začínáme v šachu od Byrona Jacobse, Zlepšení Rapid šachu od Michaela de la Mazy, Tipy pro začínající šachisty od Matthewa Sadlera. Začínáme v šachu: Mezinárodní mistr Byron Jacobs poskytuje důkladné základy hry. Jedná se o první knihu ze série Začínáme a je určena pro začínající šachisty a ty, kteří se chtějí ve hře zdokonalit. Rapid Chess Improvement je ideální knihou pro vážné dospělé hráče, kteří se chtějí zlepšit. Tipy pro začínající šachisty: Velmistr Matthew Sadler odpovídá na klíčové otázky, jako např: Která zahájení mám hrát ? Jak se naučím rozpoznat taktiku? Co potřebuji vědět o koncovce?
550,00 Kč