It's Your Move x 3

It's Your Move nabízí čtenáři výběr hádanek k řešení. Na rozdíl od jiných knih typu "Bílý na tahu a mat ve třech tazích" však simuluje skutečné herní scénáře, nabízí čtenářům výběr z lákavých alternativ a vyžaduje, aby si vybrali tu nejlepší. V knize It's Your Move Improvers jsou pozice zaměřeny na zlepšující se hráče, konkrétně na klubové hráče na nízké úrovni, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti, aby mohli stoupat dále po šachovém žebříčku. It's Your Move Tough Puzzles. Velmistr Chris Ward představuje výběr pečlivě vybraných hádanek k řešení.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

3 šachové klasiky v jednom svazku. It's Your Move Tato kniha nabízí čtenáři výběr hlavolamů k řešení. Na rozdíl od jiných knih typu "Hraj bílými a dát mat ve třech tazích" však simuluje reálné herní scénáře, nabízí čtenářům výběr z lákavých alternativ a vyžaduje, aby vybrali tu nejlepší. It's Your Move Zlepšováky V této velmi originální a poučné knize vyzývá čtenáře k vyzkoušení a k řešení vybraných pečlivě vybraných hádanek s Chrisem Wardem. V této druhé knize z této série jsou pozice určeny pro zlepšující se hráče, konkrétně pro klubové hráče na nízké úrovni, kteří se snaží zdokonalit své dovednosti, aby mohli stoupat po šachovém žebříčku dále. Čtenář má na výběr z pěti pravděpodobných plánů pro každou pozici a musí rozhodnout, který z nich má největší šanci na úspěch. V odpovědích pak určí nejslibnější plán a vysvětlí, proč jsou ostatní možnosti méně atraktivní. It's Your Move Tough Puzzles

Cítíte se na výzvu? V této velmi originální a poučné knize s autotesty vám velmistr Chris Ward předkládá výběr pečlivě vybraných hádanek k řešení. Po velmi úspěšných knihách It's Your Move a It's Your Move Improvers přichází kniha It's Your Move: Tough Puzzles, která si tentokrát klade za cíl potrápit mozky i těch nejzkušenějších šachistů.

Hádanky jsou tentokrát možná o něco složitější, ale ve stejném stylu jako v předchozích dvou knihách si čtenář opět pomáhá výběrem z pěti pravděpodobných plánů a musí se rozhodnout, který z nich má největší šanci na úspěch. V odpovědích pak určí nejslibnější plán a vysvětlí, proč jsou ostatní možnosti méně atraktivní. Namísto tradičních hádanek typu "šach, šach, mat... mat!" se Ward soustředí na situace, které jsou v praktických hrách mnohem pravděpodobnější.

Autor Chris Ward
Vazba Paperback
Datum vydání 2017
Počet stran 416