Keres: Move by Move

Zenón Franco je paraguayský velmistr, který nyní žije ve Španělsku. Reprezentoval Paraguay na nejvyšší šachovnici na sedmi šachových olympiádách a získal individuální zlaté medaile v Lucernu 1982 a v Novém Sadu 1990. Je zkušeným trenérem a autorem řady knih o šachu.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Estonský velmistr Paul Keres je jedním z nejlepších hráčů šachové historie. Spolu s Viktorem Korčnojem patří k těm nejlepším, kteří nikdy nezískali nejvyšší titul mistra světa. Více než tři desetiletí byl řazen mezi absolutní světovou špičku. Byl neobyčejně všestranným šachistou, napsal řadu knih a kromě toho se věnoval také skládání problémů a studií o koncovkách. Paraguayský velmistr Zenón Franco byl dlouholetým fanouškem Paula Kerese a nyní shromáždil 38 jeho nejlepších partií spolu s četnými výňatky z dalších střetnutí.

Série Move by Move představuje ideální formát pro nadšené šachisty, kteří se chtějí zdokonalit ve své hře. Při čtení jste neustále vyzýváni k zodpovězení zjišťovacích otázek - metoda, která výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování šachových znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob studia šachu, který zároveň poskytuje nejlepší možnou příležitost k uchování naučeného.

Autor Zenón Franco
Vazba Paperback
Počet stran 464
Datum vydání 2017