Leningrad - Holandská obrana

Leningradská holandská obrana je dynamické a agresivní zahájení pro černé, ideální pro hráče, kteří chtějí svůj repertoár obohatit o dobrodružství a pikantnosti. Na rozdíl od své příbuzné, Stonewallské holandské (...f5-e6-d5), je Leningradská holandská sestava (...f5-g6-d6) flexibilnější a riskantnější a má podobnost s oboustrannou Královskou indickou obranou.
Výrobce: ChessBase

Leningrad Holandská

Leningrad Dutch Defense - Repertoár proti 1.d4, 1.c4 a 1.Nf3

Tento kurz se zabývá Leningradskou holandskou jako zbraní 3 v 1, protože ji lze použít proti mnoha běžným prvním tahům: 1. d4, 1. c4 a 1. Nf3. Kurz obsahuje hlubokou teorii, otvírací katastrofy pro obě strany, interaktivní taktická cvičení, modelové partie a cvičné pozice!

Délka videa: 9 hodin a 50 minut.  S interaktivní výukou včetně zpětné vazby na videu
Extra: Trénink s aplikací ChessBase - Zapamatujte si repertoár zahájení a zahrajte si klíčové pozice proti Fritzovi na různých úrovních.

 

Systém Windows 10 nebo vyšší
Minimálně: (mechanika DVD-ROM), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo přiložený Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučuje se: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, (mechanika DVD-ROM) a přístup k internetu pro aktivaci programu.

MacOSX
k dispozici pouze ke stažení! Minimální požadavky: MacOS "Yosemite" 10.10

Autor Svitlana Demchenko
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2023
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Úroveň Pokročilý
Leningrad Dutch Defence (download)
Leningrad Dutch Defence (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
790,00 Kč
Leningrad Dutch Defence (na DVD)
Leningrad Dutch Defence (na DVD)
dodací lhůta : 3-5 dní
790,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem