Moderní skotské zahájení

Skotská hra byla dlouho spojována se slovy jako vzrušujícící hra i když lidé často pochybovali o její základních pozicích. Zahájení bylo populární zejména v 19. století, po té však ztratilo přízeň, protože hlavní myšlenka - brzká ztráta centrálního napětí dávala černému možnost vyrovnat hru. Také je používána jako překvapující jazyk proti nestárnoucí Španělské. Ve svém prvním Fritz-Trainer programu, Parimarjan Negi se dívá na poslední revoluci v teorii Skotské, že se úplně změnili plány bílého
Výrobce: ChessBase

Moderní skotské zahájení

The Modern Scotch Opening

Skotská hra byla dlouho spojována se slovy jako vzrušujícící hra i když lidé často pochybovali o její základních pozicích. Zahájení bylo populární zejména v 19. století, po té však ztratilo přízeň, protože hlavní myšlenka - brzká ztráta centrálního napětí dávala černému možnost vyrovnat hru. Také je používána jako překvapující jazyk proti nestárnoucí Španělské.
Ve svém prvním Fritz-Trainer programu, Parimarjan Negi se dívá na poslední revoluci v teorii Skotské, že se úplně změnili plány bílého a ještě jednou tak vrátil zájem světových elit. Negi prezentuje nejen detailní strategii bílého, ale také nastiňuje dynamický způsob pro černého jak čelit posledním trendům.

Parimarjan Negi (21) se stal nejmladším GM na světě v roce 2006, a od té doby získal řadu mezinárodních akcí, včetně asijského šampionátu v roce 2012.

• Video délka trvání: 6 h (English)
• S interaktivním tréninkem, včetně videa zpětné vazby
• Exclusivní databáze s 50 základními hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu.
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 kompatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (Pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Autor Parimarjan Negi
Datum vydání 2014
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z The Modern Scotch Opening (download)
The Modern Scotch Opening (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z The Modern Scotch Opening (dvd)
The Modern Scotch Opening (dvd)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
930,00 Kč