Kompletní šachový trénink: Trénujte svůj mozek pomocí 1200 hádanek!

Nehledejte nic jiného než Kompletní šachový trénink. Richard Palliser, odborník na taktiku, v této knize předkládá čtenářům obrovské množství 1 200 hádanek, které jsou prověřeny nejnovějšími počítačovými motory. Na své si zde přijdou hráči všech úrovní: obrovské množství základních taktik
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Kompletní šachový trénink: Trénujte svůj mozek pomocí 1200 hádanek!

The Complete Chess Workout: Train your brain with 1200 puzzles!

Všichni špičkoví šachisté se shodují na tom, že pro udržení taktických svalů v kondici je nezbytné pokračovat v tréninku, a nejjednodušší a nejzábavnější způsob, jak toho dosáhnout, je provádět taktická cvičení. I desetiminutové řešení několika rébusů každý den může být pro začínajícího hráče nanejvýš prospěšné. Kde však najít potřebný počet vhodných hádanek, které by tento požadavek uspokojily?

Nehledejte nic jiného než Kompletní šachové cvičení. V této knize odborník na taktiku Richard Palliser předkládá čtenáři obrovské množství 1200 hádanek, které jsou všechny prověřeny z hlediska přesnosti nejnovějšími počítačovými motory. Na své si zde přijdou hráči všech úrovní: obrovské množství základních taktik - vidliček, pinů, štychů a matů -, které zaujmou začátečníky i pokročilé, a několik hlavolamů, které potrápí i ty nejsilnější hráče. Palliser pečlivě shromáždil hádanky z praktické hry posledních let - velké procento zde uvedených cvičení bude pro většinu čtenářů zcela nové. Zahrnuta jsou všechna důležitá taktická témata, přičemž nechybí ani speciální oddíly věnované zahajovacím pastem a koncovkám. Propracujte se touto knihou a vaši soupeři budou brzy na konci vašich zvýšených taktických schopností!

*Komplexní příručka pro výuku šachové taktiky

*Ideální pro všechny úrovně hráčů

*Všechny hádanky zkontrolovány počítačovými motory

Autor Richard Palliser
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Počet stran 320
Datum vydání 2007