Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Opening Encyclopaedia 2023 - upgrade z 2022

Encyklopedie zahájení je zdaleka nejobsáhlejší šachově teoretické dílo: více než 1396 (!) teoretických článků nabízí obrovský fond myšlenek a kvalitních analýz! Každý, kdo se vážně zabývá zahájeními, se nemůže vyhnout encyklopedii zahájení. Ať už je to začátečník nebo velmistr. Ve vydání 2023 přibylo 66 nových velkých článků a 384 nových nebo aktualizovaných přehledů zahájení. Kromě toho: 70 špičkových videí s 29 hodinami herního času! Pro začátečníky je ke každé oblasti zahájení připraven tutoriál, v němž jsou představeny nejdůležitější myšlenky a cíle. Třešnička na dortu: Velmistr Dorian Rogozenco představuje současné trendy v zahájeních ve světovém šachu. Zajistěte si rozhodující výhodu s touto jedinečnou knihovnou zahájení!
Výrobce: ChessBase

Opening Encyclopaedia 2023 - upgrade z 2022

Každý, kdo se vážně zabývá zahájeními, se nemůže vyhnout encyklopedii zahájení. Ať už je to začátečník nebo velmistr. Encyklopedie zahájení je zdaleka nejobsáhlejší šachově teoretické dílo: více než 1396 (!) teoretických článků nabízí obrovský fond myšlenek a kvalitních analýz! Ve vydání 2023 přibylo 66 nových velkých článků a 384 nových nebo aktualizovaných přehledů zahájení. Kromě toho: 70 špičkových videí s 29 hodinami herního času! Pro začátečníky je ke každé oblasti zahájení připraven tutoriál, v němž jsou představeny nejdůležitější myšlenky a cíle. Třešnička na dortu: Velmistr Dorian Rogozenco představuje současné trendy v zahájeních ve světovém šachu. Zajistěte si rozhodující výhodu s touto jedinečnou knihovnou zahájení!

 

Komplexní teoretické dílo pro začátečníky až po velmistry. Ukázka:
1 396 článků o zahájeních od velmistrů a mezinárodních mistrů s kvalitními analýzami a ukázkovými hrami.

Novinky v tomto vydání: Velmistr Dorian Rogozenco představuje ve videoformátu trendy v zahajování šachů světové úrovně. Pomocí 3 videí vysvětluje trendy po 1.d4, 1.e4 a 1.c4/1.Sf3 na základě vybraných klíčových variant a partií, a to od celého roku 2022 až do jara 2023, např. trendy z partií odehraných v Turnaji kandidátů 2022 nebo na olympiádě 2022 v Čennaí mezi dalšími významnými střetnutími.

Trendy z vrcholového šachu po 1.e4 ve videoformátu s GM Dorianem Rogozencem, např. Nepomniachtchi - Firouzja, Turnaj kandidátů, Madrid 2022.

Kromě toho byla aktualizována struktura menu. Především bylo přidáno všech 1396 článků o zahájeních, které dostaly unikátní označení. Každý článek je specifikován nejen názvem zahájení, ale také zahajovacími tahy, které označují zpracovanou variantu. Velké plus pro rychlejší vyhledávání a pro lepší přehled v rámci rozsáhlé nabídky Encyklopedie!

V hlavních kategoriích "Otevřená zahájení", "Polootevřená zahájení", "Uzavřená zahájení", "Polouzavřená zahájení" a také "Křídlová zahájení" najdete všechny články zařazené podle názvu příslušného zahájení. Kterýkoli z nich můžete vyvolat kliknutím myši. A stejně snadno můžete přecházet z jednoho článku na druhý. Takto můžete snadno a rychle najít své oblíbené zahájení!

 

Každý z více než 1 396 článků obsahuje řadu partií komentovaných velmistry:

Hry nejvyšší úrovně a anotace od špičkových mistrů:

Encyklopedie zahájení 2023 navíc obsahuje kolekci 70 vybraných videí, která jsou oproti loňskému roku aktualizována a představují zahájení od známých autorů ChessBase, jako jsou Daniel King, Dorian Rogozenco, Rustam Kasimdžanov, Markus Ragger, Mihail Marin, Erwin l'Ami a mnoho dalších. Více než 29 hodin té nejlepší šachové zábavy!


Výukové lekce zahájení nabízejí obecný úvod do všech známých zahajovacích systémů a navíc pomocí odkazů konkrétní další a podrobnější články o zahájení z encyklopedie. Už jste našli to správné zahájení pro vás? Nechte se inspirovat a zjistěte, které zahájení vám vyhovuje nejvíce!


Přehledy zahájení (Ankety) pro hluboký velmistrovský vhled sestavené GM Lubomírem Ftačníkem, zde najdete 384 nových a revidovaných přehledů zahájení v Encyklopedii 2023:

Přehledy zahájení/průzkumy, např. na obrázku z katalánského zahájení.

Všechny novinky na první pohled:

  • Více než 1 396 článků o zahájeních s odbornými analýzami.
  • Na 70 vybraných videí se zahájením (v angličtině). Celková doba trvání: více než 29 hodin
  • Výukové programy zahájení představující všechna známá šachová zahájení pro začátečníky, aby se seznámili s jednotlivými zahájeními - s odkazy na podrobnější články o zahájeních.
  • 7 444 přehledů zahájení, z toho 384 nově vytvořených GM Lubomírem Ftačníkem
  • Intuitivní struktura menu, řazení zahájení podle názvu, pohodlný přístup

Obsah

Pomocí aplikace Opening Intro_Impressum získáte rychlý přístup ke všem otevíracím schránkám a můžete snadno přejít na své oblíbené pobočky: Nabídka nabízí názvy vernisáží seřazené podle všech vernisáží a umožňuje rychlý a snadný přístup k vašim oblíbeným vernisážím. Všechny otevírací články samozřejmě stále najdete také pomocí záložky "Seznam ECO".
Výukové články o otevírání: Jaká otevření jsou v šachu zavedena a jak najdu ta správná podle svých preferencí? Nechte se inspirovat novým přehledem zahájení a vyberte si své oblíbené linie pro svůj šachový repertoár!
Encyklopedie 2023 obsahuje 70 videí (celková délka: 29 hodin): Špičková komentovaná videa zahájení od populárních autorů ChessBase, jako jsou Daniel King, Mihail Marin, Jan Werle, Erwin l'Ami, Nicholas Pert a mnoho dalších.
Profesionální analýzy zahájení od velmistrů a mezinárodních mistrů: Nápady pro váš repertoár nabízejí mnoho návrhů ke všem osvědčeným otevřením. Počet článků v Encyklopedii zahájení roste - nyní jich obsahuje 1396!
Databáze partií, která obsahuje 40 000 partií, obsahuje všechny partie z každého z 1 396 článků o zahájeních. Databázi najdete v levém menu pod záložkou "Databáze her".
384 nových a přepracovaných přehledů zahájení od velmistra a specialisty na zahájení Lubomíra Ftačníka, celkem 7 444 přehledů!
Pokud se chcete o určitém zahájení dozvědět více, můžete kliknout na odkaz "Související produkty v obchodě ChessBase" (pod nadpisem libovolného článku), kde najdete seznam vhodných DVD v obchodě ChessBase vztahujících se k danému zahájení. Nebo klikněte na jméno autora a prohlédněte si jeho publikace v ChessBase.

Stolní PC nebo notebook, 2 GB RAM, Windows 10 nebo vyšší, mechanika DVD-ROM (pokud je objednáno s poštovní zásilkou)

 

Tento produkt je vyprodán
Specifikace produktů
Datum vydání 2023
Systém Windows 10 nebo vyšší
Úroveň Kdokoliv
Produktová hesla