Petrosian: Move by Move

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Tigran Petrosjan byl mistrem světa v šachu a skutečnou legendou této hry. Přezdívalo se mu "Železný Tigran", protože díky svým neuvěřitelným obranným schopnostem byl hrozivým soupeřem, kterého bylo prakticky nemožné porazit. Petrosjan byl mistrem zdrženlivosti, profylaxe a prevence.
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: není skladem

Tigran Petrosjan byl mistrem světa v šachu a skutečnou legendou této hry. Přezdívalo se mu "Železný Tigran", protože díky svým neuvěřitelným obranným schopnostem byl hrozivým soupeřem, kterého bylo prakticky nemožné porazit. Petrosjan byl mistrem zdrženlivosti, profylaxe a prevence. Dokázal odhalit a zneškodnit hrozby mnohem dříve, než vznikly, vysát ze soupeřovy pozice život a pak se zmocnit hry jako svěrák. Mezinárodní mistr Thomas Engqvist v této knize vybírá a zkoumá své oblíbené Petrosjanovy partie a ukazuje nám, jak se můžeme všichni učit a zlepšovat své šachy studiem Petrosjanových mistrovských děl.

Kniha Tah za tahem poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Formát Tah za tahem, který čtenáře neustále vyzývá k zodpovězení zjišťovacích otázek v průběhu celé knihy, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit své šachové dovednosti a znalosti.

Thomas Engqvist je mezinárodní mistr ze Švédska. Má více než 30 let zkušeností jako šachový trenér a učitel.

Autor Thomas Engqvist
Vazba Paperback
Datum vydání 2014
Počet stran 392