Power Play 23: Repertoár pro černého - odmítnutý dámský gambit

Dámský gambit odmítnut (QGD) je jedním z nejspolehlivějších zahájení proti 1 d4. S kamenem pěšce ve středu šachovnice se černý odmítá nechat zatlačit do centra. Vytvoření centrální kontroly dává černému dobré šance k zahájení útoku proti soupeřovu králi.
Výrobce: ChessBase

Power Play 23: Repertoár pro černého - odmítnutý dámský gambit

Power Play 23: A Repertoire for black with the Queen's Gambit Declined

Dámský gambit odmítnut (QGD) je jedním z nejspolehlivějších zahájení proti 1 d4. S kamenem pěšce ve středu šachovnice se černý odmítá nechat zatlačit do centra. Vytvoření centrální kontroly dává černému dobré šance k zahájení útoku proti soupeřovu králi. Na tomto DVD vám velmistr Daniel Král nabízí repertoár pro černého s QGD. Repertoár je předveden v 10 kmenových partiích, které pokrývají všechny hlavní systémy bílého: 5 Bg5, 5 Bf4 a výměnnou variantu. (Možnosti černého proti katalánské variantě jsou probrány na jiném DVD). Odmítnutý dámský gambit je flexibilní zahájení. Toto DVD zkoumá různé systémy, abyste mohli nechat soupeře hádat, jakou variantu jste zvolili. Jednou z velkých výhod hraní QGD je, že teorie je relativně jednoduchá: toto zahájení závisí na vašem pochopení myšlenek, nikoliv na složitých variantách s neintuitivními počítačovými tahy. Probírány jsou kompletní partie, takže člověk získá představu o typických strategiích pro obě strany. A co víc, tyto modelové partie poskytují inspiraci pro hraní zahájení. Jedná se o interaktivní DVD. V klíčových momentech partií velmistr King udělá pauzu a postaví vás před hotovou věc. Budete muset najít a zahrát nejlepší tah. V dalších videoklipech pak poskytuje zpětnou vazbu podle tahu, který jste zvolili. Každý mistr světa hrál královnin odmítnutý gambit. To svědčí o jeho spolehlivosti a kvalitě.

- Délka videa: 5 hodin 52 minut (anglicky)
- Aktuální teorie
- S interaktivním školením včetně zpětné vazby z videa
- Exkluzivní databáze s 50 modelovými hrami s typickou strategií střední hry
- Vhodné pro klubové hráče
- Včetně CB 12 - Reader

2...e6 je pro černého přirozenou cestou k obraně pěšce d5 a připravuje se na vývin Bf8, zatímco lehký střelec je zpočátku zavřený. Tento systém je považován za jeden z nejsolidnějších proti 1.d4 a byl použit v mnoha zápasech WCh.

 

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Autor Daniel King
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Systém Win 7 a vyšší
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Power Play 23: Repertoár pro černého - odmítnutý dámský gambit ke stažení
Power Play 23: A Repertoire for black with the Queen's Gambit Declined (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Power Play 23: Repertoár pro černého - odmítnutý dámský gambit na DVD
Power Play 23: A Repertoire for black with the Queen's Gambit Declined (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč