Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

Power Strategy 2 - The Middlegame - Static Positions (download)

V šachu, stejně jako v reálném životě, člověk často čelí pokušení: chytit pěšce, obsadit otevřený soubor, zahájit útok na krále , a tak dále. Na tom všem není v podstatě nic špatného , ale před zahájením takové konkrétní akci, by si jeden měl být jist, že je na to zralá pozice .
Doprava zdarma
Dodací doba cca: Do 1 dne po zaplacení
Výrobce: ChessBase
*
810,00 Kč

Power Strategy 2 - The Middlegame - Static Positions (download)

V šachu, stejně jako v reálném životě, člověk často čelí pokušení: chytit pěšce, obsadit otevřený soubor, zahájit útok na krále a tak dále. Na tom všem není v podstatě nic špatného, ale před zahájením takové konkrétní akci by si jeden měl být jist, že je na to zralá pozice.

Šachy jsou tak složité, že správný výběr čistě podle výpočtu není vždy možný. To je, zejména když obecná pravidla a principy vám mají pomoc rozlišovat mezi tím, co bychom chtěli dělat a tím co bychom vlastně měli dělat - v určité fázi hry. Jinými slovy je to otázka stanovení správného pořadí priorit. Tato série programů si klade za cíl dokázat, že je důležité dát na staré dobré zásady ještě před výběrem konkrétního směru výpočtu na šachovnici.

Druhý program se zabývá pozicemi ve střední hře, kde statické faktory hrají rozhodující roli se stálým přihlédnutím k neoddělitelným dynamickým a taktickým prvkům. Videa jsou interaktivní a představují tréninkové otázky v kritických chvílích. Dále můžete zaostřit své schopnosti pomocí přiložené databáze, která obsahuje hry, které zahrnují témata odpovídající myšlenkám uvedených v programu.

• Doba trvání videa: 4 hodiny 37 min.
• Včetně interaktivního videa zpětné vazby 
• Exklusivní tréninkové databáze s 41 anotovanými hrami
• Obsahuje CB 12 Reader

 

Systémové požadavky

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi), Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 nebo připojený Reader a internetové spojení pro aktivaci programu. 
Doporučeno: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 nebo Windows 8, DirectX10 grafická karta (nebo kompatibilní) s 512 MB RAM nebo lepší, 100% DirectX10 compatibilní zvuková karta, Windows Media Player 11, DVD-ROM mechanika (pro DVD verzi) a internetové spojení pro aktivaci programu.

Technické údaje
Autor Mihail Marin
Produktová hesla