Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Iron English

Velmistr Simon Williams se učil Anglické šachové zahájení ve věku šesti let a 1 c4 byla jeho zbraň, kterou si zvolil až dlouho poté, co se stal mezinárodním mistrem. Pro tuto novou práci se spojil s uznávaným mezinárodním teoretikem Richardem Palliserem, aby prozkoumal jeho starou oblíbenou partii. 1 c4 zůstává vynikající volbou pro klubového a turnajového hráče. Tato kniha se zaměřuje na rozestavení, které zpopularizoval šestý mistr světa Michail Botvinnik, tzv. formaci Botvinnik s 2 Nc3, 3 g3, 4 Bg2, 5 e4 a 6 Nge2. Tento systém je kompaktní, ale stále agresivní a odměňuje pochopení plánů a strategií spíše než memorování pohybů nazpaměť. V šachové knize Opening Repertoire: The Iron English přední šachoví autoři Simon Williams a Richard Palliser provedou čtenáře složitostí této dynamické varianty a sestaví repertoár pro bílé. Zkoumají všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytují čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: není skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
580,00 Kč

Šachová kniha: železná Anglická - Iron English

ze série Opening Repertoire

Velmistr Simon Williams se anglické zahájení naučil v šesti letech a 1 c4 bylo jeho oblíbenou zbraní až dlouho poté, co se stal mezinárodním mistrem. Pro tuto novou práci se spojil s uznávaným teoretikem, mezinárodním mistrem Richardem Palliserem, aby společně prozkoumali jeho starou oblíbenou partii.

1 c4 zůstává vynikající volbou pro klubové i turnajové hráče. Tato kniha se zaměřuje na rozestavení, které zpopularizoval šestý mistr světa Michail Botvinnik, takzvanou Botvinnikovu formaci s 2 Nc3, 3 g3, 4 Bg2, 5 e4 a 6 Nge2. Tento systém je kompaktní, ale stále agresivní a odměňuje spíše pochopení plánů a strategií než memorování tahů.

V knize Opening Repertoire: The Iron English přední šachoví autoři Simon Williams a Richard Palliser provedou čtenáře složitostí této dynamické varianty a sestaví repertoár pro bílé. Zkoumají všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytují čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry.

* Dynamický a snadno hratelný repertoár pro bílého.
* Kompletní pokrytí obsahující několik nových nápadů
* Vyveďte své soupeře z jejich komfortní zóny!

 

Simon Williams je velmistr, moderátor a populární spisovatel, jehož předchozí knihy se setkaly s velkým ohlasem. Je obdivován pro svůj dynamický a spontánní útočný styl.

Richard Palliser je mezinárodní mistr a redaktor časopisu CHESS. V roce 2006 se stal společným mistrem Velké Británie v rapidplay a v roce 2019 skončil na třetím místě v britském šampionátu. Získal si pověst zkušeného šachového spisovatele a napsal mnoho děl pro Everyman, včetně bestselleru The Complete Chess Workout.

Ukázka PNG
Ukázka PDF

Specifikace produktů
Autor Simon Williams
Autor Richard Palliser
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Počet stran 462
Datum vydání 2020
Produktová hesla
Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Černý lev

Černý lev je v podstatě moderní a agresivní interpretací Philidorovy obrany (1 e4 e5 2 Nf3 d6). Černý lev začíná poněkud odlišným pořadím tahů, 1 e4 d6 2 d4 Nf6 3 Nc3, a nyní se lví rodina rozdělí na dvě různá zvířata: riskantního lva (3...Nbd7) nebo krotkého lva (3...e5). Oběma zpracováním se v této knize důkladně věnujeme. Simon Williams (Ginger GM) je ideálním průvodcem, který vysvětluje, jak vybičovat extrémně nebezpečný útok pomocí obou zpracování. Williams je známý svou rozmáchlou, útočnou hrou a Černý lev jeho stylu dokonale vyhovuje. Jeho komentáře a poznámky jsou vždy poučné a zábavné.
550,00 Kč