Zavřená sicilská: Move by Move

Vše, co potřebujete vědět o zavřené sicilské. Přístup založený na otázkách a odpovědích klade důraz na plány a strategie. Napsáno odborníkem na zahájení.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
580,00 Kč

šachová kniha: Zavřená sicilská

The Closed Sicilian: Move by Move

Soupeř, který na 1 e4 odpoví důrazným 1...c5 (Sicilská obrana), často hledá boj. Takoví hráči mohou být velmi dobře teoreticky připraveni a svrbí je záda, aby se pustili do svých domácích variant poté, co bílý zvolil hlavní linie s časným d2-d4. Uzavřená sicilská je ideálním protilékem na takovou agresi. V uzavřené sicilské je povědomí o strategiích a plánech mnohem důležitější než pouhé memorování variant. Hra bílého je logická a základní myšlenky je jednoduché zvládnout. Nenechte se však zmást tím, že zahájení je bez příkras. Promyšlený a pomalu hořící útok, který bílý často buduje, vedl k mnoha krásným útočným vítězstvím.

Série Move by Move představuje ideální formát pro nadšené šachisty, kteří chtějí zlepšit svou hru. Při čtení jste neustále vyzýváni k zodpovídání zjišťovacích otázek - metoda, která výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování šachových znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob studia šachu, který zároveň poskytuje nejlepší možnou příležitost k uchování naučeného.

  • Vše, co potřebujete vědět o zavřené sicilské.
  • Přístup založený na otázkách a odpovědích klade důraz na plány a strategie.
  • Napsáno odborníkem na zahájení.
Specifikace produktů
Autor Carsten Hansen
Vazba Paperback
Počet stran 400
Datum vydání 2017
Produktová hesla