Přihlásit se k odběru novinek

reklama:

 

TOPlist

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin

The Petrof defence

Petroffova obrana je tradičně považována za spolehlivý obranný mechanismus proti agresivnímu 1 e4. Má také pověst jednoho z nejvíce remízových zahájení a volby, kterou černý učiní pouze tehdy, když se spokojí s dosažením remízy. To se však v posledních letech změnilo. Nová generace hráčů v čele s vyzyvatelem na mistrovství světa 2018 Fabianem Caruanou (jehož kvalifikační cesta byla postavena právě na Petroffovi) tuto starobylou obranu nově interpretuje.
Dostupnost: 1 kusů skladem
Dodací doba cca: 3-5 dní
Výrobce: Everyman
695,00 Kč

The Petroff Defence

Petroffova obrana je tradičně považována za spolehlivý obranný mechanismus proti agresivnímu 1 e4. Má také pověst jednoho z nejvíce remízových zahájení a volby, kterou černý učiní pouze tehdy, když se spokojí s dosažením remízy. To se však v posledních letech změnilo. Nová generace hráčů v čele s vyzyvatelem na mistrovství světa 2018 Fabianem Caruanou (jehož kvalifikační cesta byla postavena právě na Petroffovi) tuto starobylou obranu nově interpretuje. Přestože uznávají působivou pevnost Petroffovy figury, zdokonalují ji v jemnou protiútočnou zbraň.

Kniha Opening Repertoire: The Petroff Defence zkoumá všechny aspekty tohoto velmi složitého zahájení a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá partie s komentářem obsahuje cenné poučení o tom, jak zahájení hrát, a poučný komentář k typickým plánům střední hry. Navrhované linie pro černého vycházejí z nejnovějších partií a ana lýz.

* Kompletní repetitorium pro černého v Petroffově obraně.

* Přístup založený na otázkách a odpovědích poskytuje vynikající studijní metodu.

Technické údaje
Vazba Paperback
Autor Cyrus Lakdawala
Počet stran 320
Datum vydání 2019
Produktová hesla