Výpočetní trénink v útoku a obraně 1. díl

Musím se bránit hrozbě soupeře, nebo ji mohu jednoduše ignorovat a hledat vlastní šance? Typická otázka, která byla často kladena při praktické hře. Dvousvazková série o kalkulaci v útoku a obraně.
Výrobce: ChessBase

Výpočetní trénink v útoku a obraně 1. díl

Calculation Training in Attack & Defence Vol.1

Musím se bránit hrozbě soupeře, nebo ji mohu jednoduše ignorovat a hledat vlastní šance? Typická otázka, která byla často kladena při praktické hře. Tato dvousvazková série o kalkulaci v útoku a obraně je ideálním průvodcem, který vám pomůže rozvinout smysl pro útočnou hru a zároveň sledovat obranné prostředky soupeře a možnou protihru proti vlastnímu králi. Zároveň budete vyzváni, abyste se bránili proti hrozbám soupeře a při vhodné příležitosti sami obrátili hru zničujícím protiútokem.

Na dvou DVD máte možnost vyřešit 66 cvičení s mnoha otázkami. Tato cvičení jsou prezentována interaktivní formou, která je zpřístupňuje hráčům s různou silou, protože s vámi projdeme myšlenkový postup krok za krokem a také vysvětlíme, proč alternativy nejsou tak dobré. Všechny příklady pocházejí z her odehraných v roce 2019 nebo později, což znamená spoustu nového obsahu, který jste dosud neviděli. Ideální trénink pro další zlepšení vašich taktických schopností a rozvoj smyslu pro iniciativu! -

- Délka videa: 7 hodin (v angličtině)
- S interaktivním tréninkem včetně videozpětné vazby
- Extra: V rámci programu se můžete těšit i na videohry, které se budou konat ve dnech 18. - 19. května 2019: Trénink s aplikacemi ChessBase - nácvik útoku a obrany proti Fritzovi

 

Windows 7 or higher
Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, (DVD-ROM drive), Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, (DVD-ROM drive) and internet access for program activation.

MacOSX
only available as download! Minimum: MacOS "Yosemite" 10.10

Výpočetní trénink v útoku a obraně 1. díl ke stažení
Calculation Training in Attack & Defence Vol.1 (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Výpočetní trénink v útoku a obraně 1. díl na DVD
Calculation Training in Attack & Defence Vol.1 (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Robert Ris
Systém Win 7 a vyšší
Datum vydání 2021
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla