Zvládnutí zahájení a střední hry

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Dvě skvělé knihy z Everyman Chess Library, Mastering the Opening od Byrona Jacobse a Mastering the Middlegame od Anguse Dunningtona v jednom svazku. Tyto knihy jsou ideální pro nadšené klubové hráče, kteří se chtějí zlepšovat a snaží se lépe porozumět těmto klíčovým fázím šachové partie: zahájení, kdy se rýsují bitevní linie, a střední hře, kdy armády zahajují boj zblízka. Obě knihy jsou psány uživatelsky přívětivým stylem s množstvím poznámek, tipů a upozornění, které ilustrují klíčové body. Autoři mají zkušenosti s psaním pro hráče všech úrovní a vyznačují se zejména schopností vysvětlovat myšlenky srozumitelně a přímočaře. Knihy jsou užitečné zejména pro ty hráče, kteří se zdokonalili v dřívějších knihách Everyman Chess Zlepšete si hru v zahájení a Zlepšete si hru ve střední hře.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: není skladem

šachová kniha: Zvládnutí zahájení a střední hry

Mastering the Opening and Middlegame

Dvě skvělé knihy z Everyman Chess Library, Mastering the Opening od Byrona Jacobse a Mastering the Middlegame od Anguse Dunningtona v jednom svazku.

Tyto knihy jsou ideální pro nadšené klubové hráče, kteří se chtějí zlepšovat a snaží se lépe porozumět těmto klíčovým fázím šachové partie: zahájení, kdy se rýsují bitevní linie, a střední hře, kdy armády zahajují boj zblízka.

Obě knihy jsou psány uživatelsky přívětivým stylem s množstvím poznámek, tipů a upozornění, které ilustrují klíčové body. Autoři mají zkušenosti s psaním pro hráče všech úrovní a vyznačují se zejména schopností vysvětlovat myšlenky srozumitelně a přímočaře. Knihy jsou užitečné zejména pro ty hráče, kteří se zdokonalili v dřívějších knihách Everyman Chess Zlepšete si hru v zahájení a Zlepšete si hru ve střední hře.

Revoluční uspořádání pomáhá čtenářům vstřebat klíčové myšlenky
Důraz je kladen na aplikaci jednoduchých principů
Četná cvičení umožňují čtenářům posoudit svůj pokrok

Autor Angus Dunnington
Autor Byron Jacobs
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Počet stran 288
Datum vydání 2018