Šachová strategie: Move by Move

Chcete se zlepšit v šachu? Pak se musíte zlepšit v chápání šachové strategie. To jste již pravděpodobně věděli, ale jak začít studovat tak rozsáhlé a zdánlivě složité téma? Mezinárodní mistr Adam Hunt je učitelem šachu na plný úvazek, a proto je s tímto problémem velmi dobře obeznámen.
Výrobce: Everyman
Dostupnost: 2 je skladem
dodací lhůta : Ihned k odeslání
*
580,00 Kč

šachová kniha: Šachová strategie

Chess Strategy: Move by Move

Chcete se zlepšit v šachu? Pak se musíte zlepšit v chápání šachové strategie. To jste již pravděpodobně věděli, ale jak začít studovat tak rozsáhlé a zdánlivě složité téma? Mezinárodní mistr Adam Hunt je učitelem šachu na plný úvazek, a proto je s tímto problémem velmi dobře obeznámen. Jeho řešením je předložit přístupného a čtivého průvodce pro klubové hráče a juniory. Hunt studuje všechny klíčové složky šachové strategie, včetně vývoje, bezpečnosti krále, útoku a obrany, iniciativy, hry s pěšci a mnoha dalších. Zkoumá nejen velmistrovské partie, ale i partie hrané studenty, předvádí modelovou strategickou hru, identifikuje typické chyby a vysvětluje, jak se jich vyvarovat.

Kniha Tah za tahem poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Formát Tah za tahem, který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek v průběhu celé knihy, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit své šachové dovednosti a znalosti.

  • Základní průvodce šachovou strategií
  • Důležité myšlenky, které si osvojíte průběžným procvičováním
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu

download ebook sample in cbv format for your Chessbase viewer

download paper book sample (pdf)

Specifikace produktů
Autor Adam Hunt
Vazba Paperback
Stav Nový
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2013
Počet stran 416
Produktová hesla