Play the Pirc like a Grandmaster Vol. 2: Attacking lines

Existuje absolutní pravda v pružném zahájení, jako je Pircova obrana? Poté, co jsem Pirc intenzivně hrál a studoval více než deset let, jsem si byl jistý, že jsem našel nejlepší pořadí tahů proti každému bílému systému. Pak jsem na nějakou dobu přestal zahájení hrát.
Výrobce: ChessBase

Hrajte Pirc jako velmistr Vol. 2: Útočné linie

Play the Pirc like a Grandmaster Vol. 2: Attacking lines

Existuje absolutní pravda v pružném zahájení, jako je Pircova obrana? Poté, co jsem Pirc intenzivně hrál a studoval více než deset let, jsem si byl jistý, že jsem našel nejlepší pořadí tahů proti každému bílému systému. Pak jsem na nějakou dobu přestal zahájení hrát a při ověřování nových nápadů jsem si uvědomil, že věci nejsou tak jednoduché. Repertoár, který doporučuji v tomto "Programu", je tedy kombinací dobrých linií z mého starého repertoáru, které obstály ve zkoušce časem, a nových linií inspirovaných mým novým pohledem na Pirc. Při hře Pirc je třeba vědět, co dělat proti útočným systémům bílého. Prostorová převaha bílého mu nabízí spoustu aktivních možností, ale když bílý postupuje agresivně, vytváří ve vlastním táboře slabiny, které může černý využít k protihře. Existuje řada vynucených linií, které však většinou vycházejí z elementárních principů dynamiky a vývinu. S těmito principy by se měl člověk orientovat, když se setká s novinkou nebo... zapomněl na analýzu! Výsledné pozice jsou většinou dynamické nebo oboustranné a nabízejí poměrně vyrovnané šance. Lepší taktik může vyhrát, ale nebuďte zklamaní, pokud partie skončí efektní a logickou remízou!

- Délka trvání videa: 4 hodiny 21 minut (anglicky)
- Interaktivní trénink včetně zpětné vazby z videa
- Exkluzivní databáze s 50 základními hrami
- 2 články "Pirc" publikované v časopise ChessBase Magazine
- Včetně CB 12 - Reader

 

System requirements

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphic card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 or included Reader and internet connection for program activation. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 7 or Windows 8, DirectX10 graphic card (or compatible) with 512 MB RAM or better, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet connection for program activation.

Autor Mihail Marin
Jazyk Anglicky
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Obrázek z Play the Pirc like a Grandmaster Vol. 2: Attacking lines (download)
Play the Pirc like a Grandmaster Vol. 2: Attacking lines (download)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
810,00 Kč
Obrázek z Play the Pirc like a Grandmaster Vol. 2: Attacking lines (DVD)
Play the Pirc like a Grandmaster Vol. 2: Attacking lines (DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
930,00 Kč