Stará indická

Stará indická má zaslouženou pověst solidní obrany proti 1 d4. Černý používá snadno naučitelný systém vývinu, získává pevnou oporu v centru a snaží se vytvořit protihru z pevné platformy. V této knize vás odborník na starou indickou Junior Tay zve, abyste se spolu s ním věnovali studiu tohoto zahájení a jeho mnoha variant. Na základě názorných partií Tay zdůrazňuje taktické a poziční myšlenky pro obě strany, poskytuje repertoárové možnosti pro černého a nabízí odpovědi na všechny klíčové otázky. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o hře staroindické obrany.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Stará indická

The Old Indian: Move by Move

Tato série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát "Move by Move", který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

Stará Indická má zaslouženou pověst spolehlivé obrany proti 1 d4. Černý používá snadno naučitelný systém vývinu, zmocňuje se pevné opory v centru a snaží se vytvořit protihru z pevné platformy. V této knize vás odborník na starou indickou Junior Tay zve, abyste se spolu s ním věnovali studiu tohoto zahájení a jeho mnoha variant. Na základě názorných partií Tay zdůrazňuje taktické a poziční myšlenky pro obě strany, poskytuje repertoárové možnosti pro černého a nabízí odpovědi na všechny klíčové otázky. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o hře staroindické obrany.

  • Základní návod a trénink ve staroindické obraně
  • Nabízí repertoárové možnosti pro černého
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu

 

ukázka ke stažení ve formátu pdf.

Autor Junior Tay
Vazba Paperback
Datum vydání 2015
Počet stran 496