Zahajovací repertoár pro útočícího hráče

Velmistr Gufeld poskytuje ideální rámec pro praktický zahajovací repertoár, speciálně přizpůsobený pro ty, kteří si libují v útočné hře .
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
€18,27
Dostupnost: není skladem

šachová kniha: Zahajovací repertoár pro útočícího hráče

Opening Repertoire for the Attacking Player

Jedním z nejtěžších úkolů, kterým soutěžní šachisté čelí, je vytvoření repertoáru zahájení odpovídajícího jejich vlastnímu stylu hry. Vzhledem k omezenému času, který má většina hráčů na studium, je ekonomický a dobře navržený repertoár nezbytný, ale někdy je obtížné zjistit, kde začít. V této knize, přeložené Kenem Neatem, velmistr Gufeld usnadňuje práci tím, že poskytuje ideální rámec pro praktický repertoár zahájení, speciálně přizpůsobený těm, kteří si libují v útočné hře.

Autor Eduard Gufeld
Vazba Paperback
Počet stran 160
Datum vydání 1996

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Moderní sämisch: Boj proti královské indické a benoni s 6 Bg5!

Varianta Sämisch je účinnou metodou proti oblíbené královské indické obraně. Klíčovým tahem je postup f2-f3, který upevňuje převahu bílého v centrálním prostoru a omezuje možnosti protihry černého. V tradiční Sämischově variantě bílý rozvíjí dámského střelce na e3, ale v moderní verzi, kterou se zabývá tato kniha, se dává přednost tahu Bg5. To vytváří pro černého další problémy, protože přirozená královská indická protihra ... e7-e5 umožňuje bílému potenciálně silný bod proti jezdci f6, zatímco pronásledování střelce pomocí ... h6
€21,11

Královská indická

Vše, co potřebujete vědět o královské indické obraně. Přístup založený na otázkách a odpovědích klade důraz na plány a strategie. Napsáno odborníkem na zahájení.
€19,89

Vynikající v šachových výpočtech - využití taktických šancí

Existuje mnoho rozdílných názorů mezi nejlepšími hráči v šachu na světě, ale je tu jedna věc na které se mistři světa, velmistři a další odborníci shodují: umění šachového výpočtu je absolutní klíčem k úspěchu hráče. Zvládnutím této disciplíny tak můžete jistě očekávat, že se vaše výsledky výrazně zlepší. A přesto bylo v minulosti jen velmi málo vážných pokusů (od šachových autorů) ponořit se do tohoto choulostivého tématu, možná ani ne překvapivě - vzhledem k jeho složitosti a obtížnosti.
€22,33