Sicilský Taimanov

Sicilský Taimanov (1 e4 c5 2 Nf3 e6 3 d4 cxd4 4 Nxd4 Nc6) je velmi flexibilní černý systém v sicilské obraně vyvinutý Markem Taimanovem. Vyznačuje se rozvojem g8-jezdce na e7, často spolu s rychlým ...b7-b5. Taimanov často vede k napjaté, dynamické pozici, která je zralá na možnosti protiútoku. V Úvodním repertoáru: Sicilský Taimanov velmi zkušený šachový autor a trenér Nigel Davies provede čtenáře složitostí Taimanova a vytvoří repertoár pro Blacka. Zkoumá všechny aspekty tohoto vysoce komplexního otevření a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá komentovaná hra obsahuje cenné lekce, jak hrát úvodní hru, a obsahuje poučný komentář k typickým plánům pro střední hru. Existují také návrhy, jak čelit Whiteovým „antisicilským“ pokusům a vytvořit tak celý repertoár pro splnění 1 e4.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
550,00 Kč
Dostupnost: 2 je skladem

Sicilský Taimanov

Sicilian Taimanov

Sicilský Taimanov (1 e4 c5 2 Nf3 e6 3 d4 cxd4 4 Nxd4 Nc6) je velmi flexibilní černý systém v sicilské obraně vyvinutý Markem Taimanovem. Vyznačuje se rozvojem g8-jezdce na e7, často spolu s rychlým ...b7-b5. Taimanov často vede k napjaté, dynamické pozici, která je zralá na možnosti protiútoku.

V Úvodním repertoáru: Sicilský Taimanov velmi zkušený šachový autor a trenér Nigel Davies provede čtenáře složitostí Taimanova a vytvoří repertoár pro Blacka. Zkoumá všechny aspekty tohoto vysoce komplexního otevření a poskytuje čtenáři dobře prozkoumanou, svěží a inovativní analýzu. Každá komentovaná hra obsahuje cenné lekce, jak hrát úvodní hru, a obsahuje poučný komentář k typickým plánům pro střední hru. Existují také návrhy, jak čelit Whiteovým „antisicilským“ pokusům a vytvořit tak celý repertoár pro splnění 1 e4.

  • Kompletní repertoár pro černé proti 1 e4.
  • Přístup založený na otázkách a odpovědích poskytuje vynikající studijní metodu.
  • Všechny klíčové varianty jsou podrobně analyzovány.

Stažení pgn

 

Autor Nigel Davies
Vazba Paperback
Počet stran 272
Datum vydání 2022