Moderní obrana

Moderní obrany je ambiciózní, obrannou hru jako volba pro černé, které lze hrát proti všem hlavním zahájení. V typickém hypermoderním stylu , Black umožňuje bílému obsadit střed a pak podkopává toto centrum tím, že napadne jej s pěšáky a figurami. V této knize, Cyrus Lakdawala zkoumá klíčové varianty moderní obrany.
dodací lhůta : 3-5 dní
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: není skladem

Moderní obrana

The Modern Defence: Move by Move

 

Moderní obrana je ambiciózní, protiútočná volba černého, kterou lze hrát proti všem hlavním otevřeným liniím. V typickém hypermoderním stylu černý dovolí bílému obsadit centrum a pak toto centrum podkopává útokem pěšci a figurami. Cyrus Lakdawala se v této knize zabývá klíčovými variantami moderní obrany. Dělí se o své zkušenosti a znalosti, představuje repertoár pro černého a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.

Základní pokyny a školení v oblasti moderní obrany

  • Zahrnuje moderní obranu proti 1 e4, 1 d4 a 1 c4.
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu

 

Tato série poskytuje ideální platformu pro studium šachových zahájení. Formát "Tah za tahem", který čtenáře neustále vybízí k zodpovídání zjišťovacích otázek, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí o zahájeních. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak se naučit jakékoliv šachové zahájení a zároveň zlepšit své obecné šachové dovednosti a znalosti.

 

ukázka ve formátu pdf

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2012
Počet stran 400

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Anglická

Anglická zahájení patří mezi k oblíbené hry od klubové úrovně až po mistry světa. Jeho flexibilita umožňuje hráčům vybrat si z řady různých variant - pozičních nebo agresivních, klasických nebo hypermoderních. Oslovuje také ty, kteří dávají přednost učení se myšlenkám zahájení před memorováním spousty teorie. V této knize vás Steve Giddins zve, abyste se k němu připojili při studiu Anglické a jejích mnoha variant. Zkoumá poučné partie, věnuje se nejdůležitějším liniím a poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
520,00 Kč

Caro-Kann: Move by Move

V této knize Cyrus Lakdawala zkoumá Caro-Kann: který se těší bohatě zasloužené pověsti jedné z nejspolehlivějších obran za černého. Poskytuje ideální kombinaci spolehlivosti a dynamiky, který umožňuje černému vytvořit protihru z pevné platformy. Lakdawala sdílí své zkušenosti a znalosti Caro-Kann a představuje repertoár pro černé, kde poskytuje odpovědi na všechny klíčové otázky.
580,00 Kč