Od začátečníka k vítězi

Omlouváme se - tento produkt již není k dispozici

Tři skvělé knihy z edice Everyman Chess v jednom svazku: Začínáme v šachu od Byrona Jacobse, Zlepšení Rapid šachu od Michaela de la Mazy, Tipy pro začínající šachisty od Matthewa Sadlera. Začínáme v šachu: Mezinárodní mistr Byron Jacobs poskytuje důkladné základy hry. Jedná se o první knihu ze série Začínáme a je určena pro začínající šachisty a ty, kteří se chtějí ve hře zdokonalit. Rapid Chess Improvement je ideální knihou pro vážné dospělé hráče, kteří se chtějí zlepšit. Tipy pro začínající šachisty: Velmistr Matthew Sadler odpovídá na klíčové otázky, jako např: Která zahájení mám hrát ? Jak se naučím rozpoznat taktiku? Co potřebuji vědět o koncovce?
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
550,00 Kč
Dostupnost: není skladem

šachová kniha: Od začátečníka k vítězi

A Chess Course: From Beginner to Winner

Tři skvělé knihy z edice Everyman Chess v jednom svazku a základní příručka pro začínající šachisty.

Začínáme v šachu od Byrona Jacobse

Zlepšení Rapid šachu od Michaela de la Mazy

Tipy pro začínající šachisty od Matthewa Sadlera

Začínáme v šachu: Mezinárodní mistr Byron Jacobs poskytuje důkladné základy hry. Jedná se o první knihu ze série Začínáme a je určena pro začínající šachisty a ty, kteří se chtějí ve hře zdokonalit.

Rapid Chess Improvement je ideální knihou pro vážné dospělé hráče, kteří se chtějí zlepšit. Popisuje studijní plán, který vznikl díky přehodnocení standardní šachové výuky, a obsahuje několik unikátních komponentů zaměřených na zlepšení nedostatků ve hře dospělých hráčů. tato kniha je jediná svého druhu z toho prostého důvodu, že ji napsal autor, který si během 12 měsíců obrovsky zlepšil vlastní rating tím, že se řídil vlastními radami. Plně proto chápe problémy, kterým čelí nadšení hráči, kteří jsou ve hře relativně noví. To je v ostrém kontrastu s většinou knih určených pro tuto úroveň, které obvykle píší velmi silní hráči, kteří už dávno zapomněli, jaké to je začínat s hrou.

Tipy pro začínající šachisty: Velmistr Matthew Sadler odpovídá na klíčové otázky, jako např: Která zahájení mám hrát ? Jak se naučím rozpoznat taktiku? Co potřebuji vědět o koncovce?

Autor Byron Jacobs
Autor Michael de la Maza
Autor Matthew Sadler
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Vazba Paperback
Datum vydání 2018
Počet stran 416

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Nejpoučnější hry Magnuse Carlsena

Magnus Carlsen je nejlepším šachistou 21. století. Jeho taktické kouzlo, strategická vynalézavost, technické znalosti a legendární bojovný duch ho staví vysoko nad všechny ostatní hráče. Díky nim jsou jeho partie také nesmírně poučné. V každé partii Kravtsiv vybírá klíčový bod - Magnusův moment -, v němž Carlsen prokazuje zvláštní vhled, který ho odlišuje od ostatních hráčů. Třeba objasní nepřehlednou situaci, jistý si svými technickými schopnostmi. Nebo se obětuje, aby získal praktické šance v partii, která se nevyvíjela podle plánu. Po celou dobu je kladen důraz na to, jak Carlsen jakýmkoli způsobem ztěžuje život svým soupeřům, ať už je objektivní hodnocení pozice na šachovnici jakékoliv.
490,00 Kč

Jak hrát proti 1d4 a 1e4

Najít vhodnou obranu proti 1 d4 není snadný úkol, zejména pokud nemáte k dispozici nekonečné množství času na studium všech teoretických novinek. Není snadné najít dobré zahájení ani proti 1 e4, zejména pokud - jako většina šachistů - nemáte k dispozici nekonečné množství času na studium nejnovějšího teoretického vývoje.
580,00 Kč