Master Class 7. díl: Garry Kasparov

Talent Garryho Kasparova byl rozpoznán již v útlém věku, ale nejpozději v pouhých 15 letech, kdy se kvalifikoval na slavné mistrovství SSSR, byl také celým šachovým světem považován za možného budoucího mistra. Na cestě na trůn mistra světa však Kasparov musel překonat řadu překážek.
Výrobce: ChessBase

Master Class 7. díl: Garry Kasparov

Master Class Vol.7: Garry Kasparov

Talent Garryho Kasparova byl rozpoznán již v útlém věku, ale nejpozději v pouhých 15 letech, kdy se kvalifikoval na slavné mistrovství SSSR, byl také celým šachovým světem považován za možné budoucího mistra. Na cestě na trůn mistra světa však Kasparov musel překonat řadu překážek. Kasparov měl pocit, že ho brzdí Karpovovi nakloněná sovětská federace i FIDE. Nakonec se mu podařilo prorazit a ve svých 22 letech se stal nejmladším mistrem světa v historii. Svůj boj vedl také především na šachovnici a obohatil šachy svým neuvěřitelně dynamickým stylem hry i vědeckou přípravou na partie. Kasparov daleko předběhl svou dobu ve využívání nových elektronických pomůček: počítačů a databázových programů, jako je ChessBase. V jeho četných střetnutích s pragmatickým Karpovem se střetly dva zcela odlišné herní styly, styly, v nichž byli tito dva hráči zdaleka nejlepší na světě. Kromě toho se Kasparov účastnil také mnoha turnajů a vždy vystupoval se stejným smýšlením: vyhrával a turnaje!

 

Na tomto DVD tým odborníků přichází Kasparovově hře na kloub. Ve více než osmi hodinách videozáznamu (8 hodin v angličtině i němčině) vrhají autoři Dorian Rogozenko, Mihail Marin, Oliver Reeh a Karsten Müller světlo na čtyři důležité aspekty Kasparovovy hry: zahájení, strategii, taktiku a koncovku. Jako bonus je připojena videoanalýza Kasparovových počítačových partií (Karsten Müller). V rozsáhlé databázi s tréninkovými otázkami (162 partií s 575 tréninkovými otázkami) si můžete zdokonalit vlastní taktické znalosti s pomocí Kasparovových geniálních tahů.

- Délka videa: 9 hodin (anglicky)
- Interaktivní test taktiky s videozpětnou vazbou
- Všechny Kasparovovy partie, křížové stoly, krátký životopis
- "Kasparov-Powerbooks": zahajovací repertoár 13. mistra světa jako variační strom
- Trénink taktiky se 162 Kasparovovými partiemi: 575 tréninkových otázek, maximum 1392 bodů

 

System requirements

Minimum: Pentium III 1 GHz, 1 GB RAM, Windows Vista, XP (Service Pack 3), DirectX9 graphic card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 12/Fritz 13 or included Reader and internet connection for program activation. Recommended: PC Intel Core i7, 2.8 GHz, 4 GB RAM, Windows 8.1 or Windows 10, DirectX10 graphic card (or compatible) with 512 MB RAM or better, 100% DirectX10 compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet connection for program activation.

 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 nebo 8.1, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo součástí Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučeno: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, jednotka DVD-ROM a přístup k internetu pro aktivaci programu .

Obrázek z Master Class Vol.7: Garry Kasparov - (ke stažení)
Master Class Vol.7: Garry Kasparov - (ke stažení)
Dostupnost: 1 je skladem
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
760,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Mihail Marin
Autor Dr. Karsten Müller
Autor Oliver Reeh
Autor Dorian Rogozenco
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Datum vydání 2016
Systém Windows 10 nebo vyšší