Cvičebnice pro pokročilé 4

Držíte v rukou sbírku taktických příkladů pro pokročilé- již 4. díl. Řečeno slovy klasika - "řešení taktických úloh je denním chlebem šachisty", proto dobrých příkladů není nikdy dost. Cvičebnice má osvědčený formát - na úvod dvacet příkladů na rozehřátí, které ale není radno podceňovat! Dále 8 pozic ze zahájení a 64 koncovek. Následují především pozice ze střední hry, ačkoliv pár koncovek a zahájení ještě najdete. Obtížnost pomalu stoupá, i když záměrně je i ve druhé polovině zařazeno pár jednodušších kousků testující především postřeh.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Richard Biolek
120,00 Kč
Dostupnost: 10 je skladem

Cvičebnice pro pokročilé 4

Držíte v rukou sbírku taktických příkladů pro pokročilé- již 4. díl. Řečeno slovy klasika - "řešení taktických úloh je denním chlebem šachisty", proto dobrých příkladů není nikdy dost.
Cvičebnice má osvědčený formát - na úvod dvacet příkladů na rozehřátí, které ale není radno podceňovat! Dále 8 pozic ze zahájení a 64 koncovek. Následují především pozice ze střední hry, ačkoliv pár koncovek a zahájení ještě najdete. Obtížnost pomalu stoupá, i když záměrně je i ve druhé polovině zařazeno pár jednodušších kousků testující především postřeh.

Třešničkou na dortu je na závěr deset úloh a studií světových skladatelů.

Řešení je zkontrolováno šachovým programem (ne vždy se shodují s půběhem partie), proto by se výsledek Vaší snahy neměl příliš lišit, i když ve výjimečných případech vede k výhře více cest! 

Rozměr A6

Autor Biolek Richard ml
Autor Biolek Richard st
Vazba Brožovaná
Jazyk Česky
Počet stran 66
Datum vydání 2024
Číslo vydání I. vydání