Larsen: Move by Move

Bývalý šampion American Open Cyrus Lakdawala v této knize studuje své oblíbené Larsenovy partie a zkoumá Larsenovy dovednosti v klíčových oblastech útoku a obrany, iniciativy, využívání nerovnováhy, hromadění výhod a hry v koncovce.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Larsen: Move by Move


Bent Larsen byl jedním z nejvlivnějších šachistů 20. století. Byl čtyřnásobným kandidátem na titul mistra světa a prvním hráčem ze Západu, který se vážně postavil poválečné dominanci Sovětského svazu. Larsen byl obdivován fanoušky pro svůj kreativní a bojovný styl. Byl to riskantní hráč, který vždy vyhledával složité pozice. V obraně se cítil jako doma a byl oportunistickým útočníkem. Zatímco jiní velmistři se vyhýbali netradičním zahájení, Larsen je přijímal a rozvíjel. V této knize bývalý otevřený šampion American Open Cyrus Lakdawala studuje své oblíbené Larsenovy partie a zkoumá Larsenovy dovednosti v klíčových oblastech útoku a obrany, iniciativy, využívání nerovnováhy, hromadění výhod a hry v koncovce. Jasně ukazuje, jak se můžeme všichni zlepšit, když se poučíme z Larsenovy hry.

Kniha Tah za tahem poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Formát Tah za tahem, který čtenáře neustále vyzývá, aby odpovídal na zjišťovací otázky v průběhu celé knihy, výrazně podporuje učení a procvičování důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit své šachové dovednosti a znalosti.

Autor Cyrus Lakdawala
Vazba Paperback
Datum vydání 2014
Počet stran 488