Nimzowitsch: Move by Move

Steve Giddins v této knize vybírá a studuje své oblíbené Nimzowitschovy partie a zkoumá Nimzowitschovy schopnosti v důležitých oblastech útoku, obrany, strategie a hry v koncovce. Ukazuje, jak se můžeme všichni zlepšit, když se budeme učit z Nimzowitschových mistrovských děl.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
520,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Nimzowitsch: Move by Move

Aron Nimzowitsch je jednou z nejvýznamnějších postav šachové historie. Byl jedním z nejsilnějších hráčů světa a svými hrami i spisy, které ovlivnily mnoho velmistrů, kteří ho následovali, nesmírně přispěl k rozvoji šachu. Nimzowitsch byl vůdčí osobností hypermoderní školy, která zformovala revoluční myšlenky o šachové strategii, jež zpochybnily dosavadní názory, a vytvořila mnoho nových systémů zahájení.

V této knize Steve Giddins vybírá a studuje své oblíbené Nimzowitschovy partie a zkoumá Nimzowitschovy schopnosti v důležitých oblastech útoku, obrany, strategie a hry v koncovce. Ukazuje, jak se můžeme všichni zlepšit, když se poučíme z Nimzowitschových mistrovských děl.

Kniha Move by Move poskytuje ideální platformu pro studium šachu. Formát Move by Move, který čtenáře neustále vyzývá k zodpovězení zjišťovacích otázek v průběhu celé knihy, výrazně podporuje učení a procvičování životně důležitých dovedností stejně jako tradiční osvojování znalostí. Pečlivě vybrané otázky a odpovědi jsou navrženy tak, aby vás udržely v aktivním zapojení a umožnily vám sledovat váš pokrok při učení. Jedná se o vynikající způsob, jak zlepšit své šachové dovednosti a znalosti.

  • Učte se z partií šachové legendy
  • Důležité myšlenky vstřebané průběžným procvičováním
  • Využívá ideální přístup ke studiu šachu
Autor Steve Giddins
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2014
Počet stran 280