Caro-Kann (Zahajovací repertoár)

Mezinárodní mistryně Jovanka Houska v této knize předkládá čtenářům kompletní repertoár Caro-Kann, který vychází především z jejího vlastního repertoáru, který s úspěchem používá již mnoho let na mezinárodní úrovni. Houska komplexně aktualizuje svou populární knihu Play the Caro-Kann z roku 2007 a zaměřuje se na klíčové novinky, které od té doby vznikly.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
580,00 Kč
Dostupnost: 1 je skladem

Caro-Kann

Opening Repertoire: The Caro-Kann

Caro-Kannova obrana je stále velmi oblíbenou variantou pro černé na všech úrovních šachu. Vždy se těšila solidní pověsti, ale jestli něco její popularita v posledních letech vzrostla, tak uvědomění si, že Caro-Kann lze použít i se záměrem dosáhnout ostrých dynamických pozic, bohatých na možnosti pro obě strany a se zárukou skutečné protihry pro černého.

Mezinárodní mistryně Jovanka Houska v této knize předkládá čtenáři kompletní repertoár Caro-Kann, který vychází především z jejího vlastního repertoáru, který s úspěchem používala po mnoho let na mezinárodní úrovni. Houska komplexně aktualizuje svou oblíbenou knihu Hrajte Caro-Kann z roku 2007 a zaměřuje se na klíčové novinky, které se od té doby objevily. Nabízí řešení proti všem hlavním možnostem bílého a účinné metody, jak se vypořádat se záludnými vedlejšími úlohami. Zkoumá důležité taktické a strategické plány pro obě strany a zabývá se klíčovými otázkami pořadí tahů. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o hře Caro-Kann.

  • Kompletní repertoár na 1 e4
  • Plná nových nápadů a analýz
  • Napsáno odborníkem na Caro-Kann
Autor Jovanka Houska
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2015
Počet stran 480

Zákazníci, kteří koupilii tento produkt, také zakoupili

Jobava London systém

Většina šachových zahájení je známá již po staletí; první kniha o Ruy Lopezovi byla napsána v roce 1561. Ne tak Jobavův systém. Jedná se o zcela moderní zahájení, které se prosadilo teprve v posledním desetiletí. Je pojmenováno po gruzínském šachovém vizionáři Baadurovi Jobavovi, velmi nápaditém a kreativním velmistrovi. Jobavův systém je založen na zahajovacích tazích 1 d4 d5 2 Nc3 Nf6 3 Bf4. Po mnoho let byl tento systém považován za tichý a nenápadný zapadákov šachové teorie. Teď už ne! Díky úsilí Jobavy a dalších byl tento systém vybroušen do podoby ostré útočné zbraně. Protože je toto zahájení tak nové, nejsou správné obranné metody dobře známy. Díky tomu je tento systém nesmírně dynamický a nebezpečný.
550,00 Kč