Caro-Kann (Zahajovací repertoár)

Mezinárodní mistryně Jovanka Houska v této knize předkládá čtenářům kompletní repertoár Caro-Kann, který vychází především z jejího vlastního repertoáru, který s úspěchem používá již mnoho let na mezinárodní úrovni. Houska komplexně aktualizuje svou populární knihu Play the Caro-Kann z roku 2007 a zaměřuje se na klíčové novinky, které od té doby vznikly.
dodací lhůta : Ihned k odeslání
Výrobce: Everyman
€23,55
Dostupnost: 2 je skladem

Caro-Kann

Opening Repertoire: The Caro-Kann

Caro-Kannova obrana je stále velmi oblíbenou variantou pro černé na všech úrovních šachu. Vždy se těšila solidní pověsti, ale jestli něco její popularita v posledních letech vzrostla, tak uvědomění si, že Caro-Kann lze použít i se záměrem dosáhnout ostrých dynamických pozic, bohatých na možnosti pro obě strany a se zárukou skutečné protihry pro černého.

Mezinárodní mistryně Jovanka Houska v této knize předkládá čtenáři kompletní repertoár Caro-Kann, který vychází především z jejího vlastního repertoáru, který s úspěchem používala po mnoho let na mezinárodní úrovni. Houska komplexně aktualizuje svou oblíbenou knihu Hrajte Caro-Kann z roku 2007 a zaměřuje se na klíčové novinky, které se od té doby objevily. Nabízí řešení proti všem hlavním možnostem bílého a účinné metody, jak se vypořádat se záludnými vedlejšími úlohami. Zkoumá důležité taktické a strategické plány pro obě strany a zabývá se klíčovými otázkami pořadí tahů. V této knize se dozvíte vše, co potřebujete vědět o hře Caro-Kann.

  • Kompletní repertoár na 1 e4
  • Plná nových nápadů a analýz
  • Napsáno odborníkem na Caro-Kann
Autor Jovanka Houska
Vazba Paperback
Jazyk Anglicky
Datum vydání 2015
Počet stran 480