Šachové koncovky 2 - Věžové koncovky

V tomto druhém díle své tréninkové série o koncovkách pokračuje velmistr a odborník na koncovky Dr. Karsten Müller z Hamburku v pokládání pevných základů pro poslední fázi hry. Poté, co se v prvním díle zabýval základními koncovkami od dávání matu dámou až po základy pěšcových koncovek, je druhý díl věnován výhradně věžovým koncovkám: věž proti pěšci, věž a pěšec proti věži, věž a pěšec proti věži, věž a dva spojení pěšci proti věži.
Výrobce: ChessBase

Šachové koncovky 2 - Věžové koncovky

Chess Endgames 2 - Rook Endgames

Základem šachu je teorie koncovek. To se bolestně projeví, jakmile hráč dosáhne jasně vyhrané koncovky, ale nakonec se musí spokojit s remízou, protože mu chybí potřebné znalosti. Zní vám to povědomě? Pak se takovým nehodám vyhněte a udělejte z koncovek svou silnou stránku - vybudujte si solidní techniku ​​hry v koncovce. V tomto druhém díle své tréninkové série o koncovkách pokračuje velmistr a odborník na koncovky Dr. Karsten Müller z Hamburku v pokládání pevných základů pro poslední fázi hry. Poté, co se v prvním díle zabývali základními koncovkami od dávání matu dámou až po základy pěšcových koncovek, je druhý díl věnován výhradně věžovým koncovkám: věž proti pěšci, věž a pěšec proti věži, věž a pěšec proti věži, věž a dvě spojení pěšci proti věži. Ti, kterým studium koncovek s šachovými učebnicemi vždy připadalo příliš suché a nudné,

Délka celého videa: 5 hodin. Autor: Mgr: Karsten Müller z Hamburku hraje od roku 1988 za Hamburger Schachklub v Bundeslize av letech 1996 a 1997 skončil třetí na mistrovství Německa. Jako mezinárodně uznávaný odborník na koncovky je autorem rubriky o koncovkách v časopise ChessBase a autorem rubrik Endgame Corner na ChessCafe.com. Jeho kniha "Fundamental Chess Endings", kterou napsal společně s Frankem Lamprechtem a která vyšla v roce 2001 v nakladatelství Gambit, je již považována za moderní klasiku.

 

 Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 nebo 8.1, DirectX11, grafická karta s 256 MB RAM, DVD-ROM mechanika, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 nebo součástí Reader a přístup k internetu pro aktivaci programu. Doporučeno: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, grafická karta s 512 MB RAM nebo více, zvuková karta 100% kompatibilní s DirectX10, Windows Media Player 11, jednotka DVD-ROM a přístup k internetu pro aktivaci programu .

Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2006
Systém Win 7 a vyšší
Jazyk Anglicky
Jazyk Německy
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Šachové koncovky 2 - Věžové koncovky ke stažení
Chess Endgames 2 - Rook Endgames (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Šachové koncovky 2 - Věžové koncovky na dvd
Chess Endgames 2 - Rook Endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč