Šachové koncovky 3 - koncovky s hlavními figurami

Třetí díl série koncovek se zabývá dámskými koncovkami, věží proti menším figurám, dámou proti věži a dámou proti dvěma věžím. Dámské koncovky nejsou zdaleka tak tajemné, jak se na první pohled zdá. Znalost několika pravidel a zásad vám vše velmi usnadní. V případě věže proti jezdci nebo střelci byste měli nejen vědět, jak remizovat koncovku bez pěšce, ale také kdy lze postavit pevnost a kdy ne. Něco podobného platí i pro dámu proti věži, ovšem s tím rozdílem, že když nejsou pěšci, dáma proti věži vyhrává.
Výrobce: ChessBase

Šachové koncovky 3 - koncovky s hlavními figurami

Chess Endgames 3 - major piece endgames

Třetí díl série koncovek se zabývá dámskými koncovkami, věží proti menším figurám, dámou proti věži a dámou proti dvěma věžím. Dámské koncovky nejsou zdaleka tak tajemné, jak se na první pohled zdá. Znalost několika pravidel a zásad vám vše velmi usnadní. V případě věže proti jezdci nebo střelci byste měli nejen vědět, jak remizovat koncovku bez pěšce, ale také kdy lze postavit pevnost a kdy ne. Něco podobného platí i pro dámu proti věži, ovšem s tím rozdílem, že když nejsou pěšci, dáma proti věži vyhrává. V souboji proti dvěma věžím vstupují do hry další aspekty, jako je koordinace věží. Těm, kterým studium koncovek s pomocí šachových učebnic vždy připadalo příliš suché a nudné, se toto DVD s pohodlným tréninkovým systémem bude líbit a přinese jim obrovský užitek - v brilantních koncovkách na skutečné šachovnici.

Délka celého videa: 7 hodin. 

Minimum: Dual Core, 2 GB RAM, Windows 7 or 8.1, DirectX11, graphics card with 256 MB RAM, DVD-ROM drive, Windows Media Player 9, ChessBase 14/Fritz 16 or included Reader and internet access for program activation. Recommended: PC Intel i5 (Quadcore), 4 GB RAM, Windows 10, DirectX11, graphics card with 512 MB RAM or more, 100% DirectX10-compatible sound card, Windows Media Player 11, DVD-ROM drive and internet access for program activation.

Šachové koncovky 3 - koncovky s hlavními figurami ke stažení
Chess Endgames 3 - major piece endgames (ke stažení)
přeprava zdarma
dodací lhůta : Do 1 dne po zaplacení
750,00 Kč
Šachové koncovky 3 - koncovky s hlavními figurami na DVD
Chess Endgames 3 - major piece endgames (na DVD)
dodací lhůta : Skladem u dodavatele - do 7 dní
750,00 Kč
Specifikace produktů
Autor Dr. Karsten Müller
Datum vydání 2006
Systém Win 7 a vyšší
Jazyk Anglicky
Úroveň Pokročilý
Úroveň Turnajový hráč
Úroveň Profesionál
Produktová hesla